Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "jeleket" küldenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "jeleket" küldenek a lányok, ha tetszem nekik?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, de erre még nem sikerült rájönnöm. Vagy lehet, hogy nem is tetszettem senkinek se?
2012. febr. 24. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Testbeszéd c. könyvet.
2012. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké. Ki a szerző?
2012. febr. 24. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. pofon vág,ha letapizod a fenekét.
2012. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nő másképp mutatja ki. A bátrabbak egyértelmű jeleket mutatnak: pl. sokat hozzád ér, sokat mosolyog rád, ott van melletted és sokat beszélget veled, meg talán el is pirul ( ez függ , iszik-e alkoholt:D ) De amúgy ha belejössz, már a nézésén fogod tudni.

Viszont vannak olyan lányok is, akik ellenségesen viselkednek, nehogy észrevedd, hogy tetszel neki. Én oda tartozom. Nem fejtem ki, nem ide tartozik :D

24L

2012. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg szerintem olyan nincs, hogy nem tetszel senkinek. Biztos volt olyan, akinek tetszettél már, csak te nem tudtál róla.
2012. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Az utolsót cáfolnám, én 26 évesen még soha nem tetszettem senkinek. Amúgy egyértelmű jelek nincsenek, csak akkor sejtheted, ha elhívod randira, de még az se biztos.
2012. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A testbeszéd szerzője Allan Pease :D Én is olvastam. Szerintem egy lánynak a pillantásából lehet tudni, hogy tetszel neki avagy sem. Vagyis... Nekem van egy spéci nézésem amivel eddig az összes fiút magamhoz tudtam hívni aki tetszett... Így végül is én kezdeményeztem de neki ezt nem kell tudnia. :D
2012. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nevet a vicceiden akkor is ha nem vicces, néha kicsit belédköt de viccesen (kedvesen,finoman) , téged néz és ha te ránézel elkapja a fejét, mikor meglát rádnéz meghalja a hangod elmosolyodik.
2012. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ilyen még nem volt. :D :/
2012. febr. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!