Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vissza lehet szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés
nem részletezném, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy fiúnál azért múlt el a szerelem, mert úgymond rosszul bántak vele, nem megértően, önzően, akkor ezt még vissza lehet fordítani azzal ha változtatok ezeken a dolgokon, és olyan leszek vele, mint amikor szerelmes volt? 2 hónapig volt minden szuper, a 3. hónapban, pedig itthon minden annyira rosszul alakult, hogy azt hiszem rajta töltöttem ki a dühömet:( 20L 23F
2012. febr. 25. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha "elmúlt", nem tudom mennyi esélyed van erre. Kérj tőle bocsánatot (mondd el az okát, hogy miért voltál ilyen vele), mondd, hogy te még mindig szereted, és ígérd meg, hogy soha többet nem leszel ilyen vele. A többi rajta múlik. De az biztos, hogy nem fog rögtön a nyakadba ugratni.

Sok szerencsét!

18/L

2012. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából együtt vagyunk, és úgy viselkedik velem mint ezelőtt. de mégis érzem...és ő sem tagadja le.
2012. febr. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!