Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromal 1 éve vagyunk...

A páromal 1 éve vagyunk együtt szeresük egymást elválaszthatatlanak tűntünk de mégis ki hűlt a szerelme és nem tudom mi tévő legyek nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Vissza szeretném szerezni a szerelmét és ezt nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

ami elmúlt, nem jön vissza már...


a töltöttkáposzta sem olyan jó felmelegítve...

2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Pedig ezt csak te tudod egyedül!És sohasem késő!!!!!!
2011. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Tinker Bell ***** válasza:
59%

Lehet, hogy rájött, hogy nem tudsz helyesen írni és ezért hagyott el!


Egyébként az első válaszolónak igaza van! Ami nem megy azt nem kell erőltetni.

2011. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor mi az, hogy kihűlt a szerelme? Ha szeretitek egymást, akkor miért kellene aggódnod, hogy elveszíted? (Egyébként nem a lényeg, de "párommal", "szeretjük egymást," "kihűlt," "mitévő.")
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

Ne kritizáljátok már a helyesírását! Miért kell ezen az oldalon minden embernek ezzel foglalkoznia? Menjetek valami helyesírási fórumra, ott osztogathatjátok az észt, itt pedig jó szívvel adjatok tanácsot. Ha ez nem megy, nem kell válaszolni, és rosszindulatú megjegyzéseket tenni. Ismerek olyan embert, akinek tragikus a helyesírása, mégis ő a legjobb, legőszintébb, legmelegszívűbb ember a világon, akivel életem során találkoztam. Soha nem jutna eszembe ítélkezni az emberek felett a helyesírásuk miatt.

Egyébként kedves kérdező, nekem az a véleményem, hogy ha a párod már nem szeret, nem kell erőltetni, engedd el őt. Tudom, könnyű ezt mondani, de mást nem nagyon tudsz tenni.

2011. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 1-2 év után jön el az az időszak, hogy a nagy lángolás lejjebb hagy, de szerencsés esetben a másik iránti kötődés egyre erősebb lesz. A párod nyilvánvalóan nem érzi ezt, én a helyedben nem tepernék utána, mert csak magadat alázod.
2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha megint valaki a töltött káposztát emlegeti, megkeresem és a fejére borítok egy nagy lábassal :)

Bármi megtörténhet, attól, hogy egyeseknek rossz tapasztalataik vannak még nem biztos, hogy nem szeret majd újból. Egyes kapcsolatok örökre elmúlnak, mások pedig az ilyen hullámvölgyekkel csak erősödnek.

Gondolkozz el azon, hogy milyen voltál a kapcsolatotok elején, miben változtál meg és próbálj meg újra olyan lenni. Talán ez segít.

2011. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Majd az idő eldönti, hogy hogy alakul. Esetleg beszélhetnél is vele erről, lehet, hogy nincs is semmi baj, csak te beszéled be magadnak. Van olyan, hogy az ember stresszesebb, fáradtabb, és akkor nem foglalkozik annyit a kedvesével, mint előtte, de attól még mondjuk ugyanúgy szereti. És a te oldaladról is lehet ilyesmi: ha te vagy kicsit feszültebb vagy épp olyan periódusban, hogy több törődésre vágynál, akkor könnyen úgy érezheted, hogy a másik foglalkozik veled kevesebbet, holott valójában csak te igényelsz többet. Lehet, hogy ő nem gondolkozik ilyeneken, csak te. Lehet, hogy pont azért érzed úgy, hogy kevesebbet foglalkozik veled, mert ő pont most kezdte biztosabbnak érezni a kapcsolatot és úgy érzi, hogy már nem kell annyira hajtania, mert te ígyis-úgyis mellette vagy.

Ezer féle ok lehet, legjobb ilyenkor tényleg az, ha tisztázzátok. Lehet, hogy rosszul végződik és tényleg azt mondja, hogy elbizonytalanodott mostanában, de akkoris jobb tisztában lenni vele szerintem, minthogy találgatsz meg emészted magad. Vagy ha ezt még korainak érzed, akkor igyekezhetsz kicsit te többet kedveskedni neki, és meglátod hogyan reagál, ha még akkor is így érzel, akkor jöhet a beszélgetés.


Amúgy a helyesírásos dologgal egyetértek, nem kell ezzel piszkálni mindenkit, énis ismerek olyat, aki rettenetes energiákat fektetett a nyelvtan tanulásba, mert nagyon zavarta, de egyszerűen nincs hozzá érzéke (középiskolai osztálytársam, aki amúgy kitűnő volt mindenből, és nagyon szorgalmas, de nyelvtanból nagyon rossz volt, mindenki érthetetlenül állt előtte, pedig nem is volt dislexiás). Persze van akinél kis energiabefektetéssel is hatalmas fejlődést lehet elérni, érdemes megpróbálni, mert mindenhol, munkahelyen, hivatalos ügyintézésnél komolyabban kezelik a kifogástalan helyesírású dokumentumokat, mint a hibásakat. Még akkor is, ha amúgy az ügy szempontjából nincsen jelentőssége.

2011. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

na, tessék békén hagyni a töltött káposztámat.. életcélom hogy csináljak egyet... :)


Amúgy meg, nekem volt olyan hosszútávú kapcsolatom, hogy állandóan újra, és újra összejöttünk, míg végül nekem lett elegem....


sajnos emberekből vagyunk, és nem gépekből, hogy a rossz dolgokat egy deletével töröljük... mindig, ism. mindig emlékezni fogunk arra, hogy a másik mit csinált... iszonyat nehéz elvonatkoztatni....

2011. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Általában a buta emberek nem képesek még a saját anyanyelvük helyesírásának az elsajátítására sem, kétlem, hogy pont a kérdezø a kivétel, aki a szabályt erøsíti. Egy buta ember pedig képtelen huzamosabb ideig fenntartani mások érdelkødését, unalmassá válik, ha csak az ágyban partner, szellemileg viszont nem az...



Ekkora butaságot pedig, hogy "menjetek egy helyesírási fórumra" még nem hallottam. Miért nem mentek ti egy félanalfabéták fórumjára? Ja, tudom: mert egyszerûen nem értenétek, mirøl is van szó, hiszen ha mindenki ilyen khmm... egyedi módon írna, az csak egy rakás zagyvaság lenne, nem pedig értelmezhetø szöveg.

2011. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!