Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet szerezni a baratno szerelmet?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki azt mondta nekem 2 ev utan,hogy talan mar csak baratkent szeret,es szunetet kert hogy tisztazhassa magaban az erzelmeket irnatma.Egy honap mulva jelentkezni fog azt mondta.Ha kibirom addig hogy nem irok neki es nem hivom akkor megigeri hogy folytatjuk.Ertitek ti ezt?Bennem meg sosem csalodott,halalosan szeretem ot.
2009. aug. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul, hogy egy kapcsolat kihűl az egyik fél részéről. De a lány reakciója érdekes. Ez az egy hónapos "tilos a hívás, tilos minden" dolog nekem nem igazán érthető. Ha igazán szereted, próbáld meg kivárni az ultimátumban megszabott időt. De ne éld bele magad túlzottan a folytatásba, mert előfordulhat, hogy akkor már csak az ígérete vonzza vissza hozzád. Ha igazán szereted, de ő már nem képes ezt viszonozni, lehet, jobb ha elengeded. Remélem, megoldódnak a gondjaid!
2009. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát várd meg az időt...amit mondott neked.

Ha nem fog keresni, akkor szerintem azzal lezárja a kapcsolatot veled, viszont lehet h éppen erre a kis időre van szüksége ahhoz h helyes döntést hozzon. Én személy szerint nem díjazom ezt a szünet dolgot, de van rá példa h ettől jobban helyrerázódik a kapcsolat, vagy éppen nem.

Kicsit tartsd távol magad tőle, nem kell hívni míg ő nem jelez.

Viszont kezdj el gondolkozni h hogyan tedd túl magad rajta ha esetleg szakításra kerülne a sor.

2009. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na hát, én már voltam ilyen helyzetben, meg mondom az öszitét, hogy eza csaj azért mondta azt neked hogy várj egy hónapot, mert ugy van vele, hogy ha vársz egy hónapot addigára már el felejted valamennyire, szoval ez egy lerázo szöveg, ugy hogy , ö már nem akar veled lenni, lehet hogy van neki más, és nem akar egyszerüen le koccoltatni mert tudja azt hogy szereted, és nem akar neked fájdalamat okozni,
2009. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En mar hallottam olyasmit is hogy a szunet sok esetben megerositi a kapcsolatot.Ehhez mit zsoltok?Lanyok,holgyek velemenyet is varnam.
2009. aug. 17. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hááát Persze, vannak azok a kivételes esetek amikor jól sülnek el a dolgok, de tudod jobb félni mint megijedni!Gondolj bele!1 hónap = 30 nap rózsaszín felhő, hogy optimistán látod és mindennap elmondod magadban minimum 3x : Minden meg fog oldódni, erősebb lesz a kapcsolat! <--- ez eddig szép és jó...De ha nem így sül el??? :-(
2009. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt szünet a párommal -már a vőlegényem- való kapcsolatomban. Megcsaltam, majd szakítottam vele. Később visszamentem hozzá, és tényleg erősebb lett a kapcsolatunk. DE! Nekem ő volt az első, így a félrelépésem oka kíváncsiság volt, nem pedig másik szerelem. A szünet után pedig azért lett mélyebb a kapcsolatunk, mert én is lenyugodtam. Ez ugyan más helyzet, mint a tied, de itt pl. a szünet segített. Csak gondoltam, írok egy példát a felvetésedre.
2009. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ERZEM HOGY SZERET ENGEM,NEM HISZEM HOGY KI TUDNA VELEM ERZELMILEG CSESZNI.mAGATOL IRTA NEM EGYSZER HOGY SZERET ENGEM MEG HA NEM IS MONDJA,SZUKSEGE VAN RAM,SOHA NEM HAGY EL ENGEM NYUGODJAK MEG.aKKOR EZ MOST MI?NEM ERTEM.
2009. aug. 18. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!