Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor voltatok már szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltatok már szerelmesek? Hányszor hittétek, hogy azok vagytok, de csak fellángolás volt? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is kérek. Köszi:)
2012. jan. 14. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

20/L

egyszer, viszonzatlanul 3 évig

2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerelmes 2-szer, fellángolás kb. 3-szor.

az első szerelem balul sült el, a második lassan egy éve tart. (és ez az igazi, nem az első). 15/L

2012. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam igazán szerelmes. Egyszer viszonzatlanul, az úgy kb. 2 évig tartott. Aztán viszonzott szerelem 3 évig. De a vége felé nem voltam már szerelmes belé.


Fellángolás kétszer volt. Egy hosszabb (1 év) és egy rövidebb (3 hónap)

Szerencsére egyik fickó sem tud róla semmit. :)


24/n

2012. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0x 22F
2012. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer szerelmes,4év volt mire feldolgoztam.2x fellángolás.Az első fellángolásból 2éves kapcolat lett,a második az reménytelen és se veled se nélküled baromság.Azóta se tudtam magam túltenni rajta.Tudom,hogy nem szerelem,de mégis odáig lennék egy sms-től,vagy telefonhívástól...
2012. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább 3* most a 4. asszem ha jól számolom :D
2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szám szerint nem tudom...rengetegszer voltam már szerelmes. 20/L
2012. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tinikoromban sokszor hittem h szerelmes vagyok, de most már tudom h egyikbe se voltam szerelmes. igazán 2szer voltam.


23l

2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy igazán, teljes szívből, látva- tudomásul véve és elfogadva a másik hibáit is. egyszer. 2 évig voltunk együtt, és amikor otthagyott még szerettem. Fellángolásom már nagyon sokszor volt, azoknak nincs nagy jelentőségük.


26 N

2012. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Eddig 3-4szer volt az h azt hittem szerelmes vagyok de egyaltalan nem sot egyy volt az akinel fellangolasnak lehetett nevezni. Es egyszer voltam/vagyok szerelmes mostmar 7. Honapja.

16/L

2012. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!