Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esély arra, hogy valaki egy megromlott kapcsolat megjavításán dolgozik, és épp akkor toppan be az újabb nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Vagyis lehet-e nagy szerelem abból, ami akkor születik, mikor egy korábbi történet még nincs lezárva?
2012. febr. 25. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem. Valami ilyesmit érzek. :)
2012. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk másabb a szitu.
2012. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ti pasik simán lezárjátok az előző éveket, és át tudtok lendülni egy újabb storyba?
2012. febr. 25. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valami elromlott,és soha nem lesz ugyanaz,mert ott marad a tüske,hogy kir ontotta el,meg az állandó bizonygatás,hogy ez is most olyan,mint volt,és betopan egy más,aki egész más...akkor azzal kell foglalkozni és nem 20 évig síratni az elsőt...mert elmegy a második.
2012. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem simán semmiképp... ha egy megromlott kapcsolaton dolgozik valaki, akkor ott van, hogy az a kapcsolat megromlott, valami hiányzik! Hogy a pasi egyáltalán hajlandó dolgozni érte, azt mindenképp értékelendő!

Esély pedig van, én nem egy ilyet láttam. Egy megromlott kapcsolatot helyrehozni iszonyú nehéz, egy újba beleszeretni pedig nagyon-nagyon könnyű.

2012. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
TALÁN igen, ha nagyon megromlott. De ez velem másabb, mmint az egész szitu.
2012. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40% esélyt látok rá(azt, hogy hogy jött ki, ne kérdezd).
2012. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!