Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egyik fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egyik fiúba szerelmes vagyok, a másikat pedig szeretem?

Figyelt kérdés
Most nem ezekre a "ha igazán szeretsz valakit akkor nem érdekel más" bölcsességekre vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra. Szóval, az egyikbe nem vagyok szerelmes, de nagyon mélyen érzek iránta, szeretem őt magát, ahogy van. A másik iránt másképp érzek. Szerelmet. Két szék között vagyok, nem akarok a padlón kikötni, de nem tudom mit tegyek. Az egyik a mostani párom, a másik pedig egy nagyon régi barátom. Párommal pár hónapja nagyon megromlott a kapcsolat, ezért nem akarok meggondolatlan döntést hozni, és főleg nem egyik pasi karjaiból a másikba futni, vagy egyik rossz kapcsolatból beleugrani egy másik rosszba. :(
2012. febr. 25. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pécsi :)

És a mostani párom iránt érzem a szerelmet, a jó barátom iránt pedig azt a mély szeretet, ami több, ennél a baráti szeretetnél sokkal. Csak hogy tiszta legyen a dolog :)

2012. febr. 27. 09:08
 12/12 anonim válasza:
0%
ugyan így vagyok már több hónapja, még mindig nem sikerült teljesen döntenem, de vszinü, h a régit otthagyom, pedig 4 kemény év van mögöttünk, de talán a továbblépés a megoldás, mert nem fejlődik a kapcsolatunk(költözés,lakás alakitás,munka,stb. semmi) csak nagyon nehéz megtenni, mert nem akarok fájdalmat okozni és konfliktust, mert valahol még szeretem mert, pl. imádom átölelni.... Az újjal meg az a bajom, h még neki is hirtelen jött, egy másik kapcsi után van, és így mindkettőnknek rendkívül nehéz,de vele meg istenien eltöltjük az időt,megértjük1mást,és a szex is jobb.... na igen ez is bonyolult. Kitartást kívánok neked, remélem meglesz a megoldásod. Ajánlom keress rá popper péter szavaira jutubin, sokat tud segiteni! nekem is segitett.
2012. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!