Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te "hajtottál" már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te "hajtottál" már olyan csajra, aki jóval idősebb nálad (5-10 évvel)? Vagy volt esetleg ilyen barátnőd?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hajtottam, az túlzás. Volt egy lány, akivel nagyon jóban voltam, nálam hat évvel idősebb. Mivel ennyivel idősebb volt, eszembe sem jutott ÚGY nézni rá, de mint embert annyira megszerettem, hogy mikor képbe került neki valaki, állati féltékeny lettem. Akkor rájöttem, hogy többet érzek iránta. Letisztáztuk a dolgot, és jobbnak láttuk, ha nem találkozunk többet, mert ő nem úgy érzett irántam, és nem akarta, hogy kínlódjak. Ennyi a sztori. De a tesóm férje hat évvel fiatalabb a tesómnál, szóval van remény. :)
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az exem 8évvel fiatalabb volt nálam. Nagyon jó kapcsolat volt, szerelmesek voltunk. 4évig tartott és nem a korkülönbség miatt lett vége..

30/N

2012. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 21:23

Hány évesek voltatok, amikor összejöttetek?

2012. febr. 25. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
18 - 26
2012. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem a koron múlik. Most is idősebb az asszony mint én, de jól tartja magát. :)
2012. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt, sajnos én voltam túl bizonytalan, hogy nem mertem határozottan lépni, ezért nem lett belőle semmi.


Akkor 22/F és 26/L (ő külföldi volt)

2012. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!