Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél a helyembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyembe, várnál rá? Szerintetek jól teszem hogy adok neki időt, vagy csak hülyíteni akar? Mennyi az esélye, hogy nála hagyják a gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy kolegám, aki annyi idős mint én.Együtt él a gyereke anyjával(becsúszott gyerek,nem tervezett volt), de csak a gyerek miatt élnek együtt,sose voltak szerelmesek és mindig veszekednek!Szóval tetszem neki és folyton udvarol és voltunk bulizni együtt ami után csókolóztunk is és nagyon jó volt mind2nek.Azóta közelebb kerültünk egymáshoz és beszéltük milenne ha mi 2en. Attól fél a gyereke miatt nem fogadnám el,de ez nem így van, sőt..mondtam is neki,h nagyon tetszik nekem, csak a nő zavar, h együtt élnek.Tudom h mindig része lesz az életének a nő, de komolyan tetszik és érez irántam valamit ami több mint kolegiáris viszony.Kolegák szerint akik Őt régóta ismerik azt mondják szerelmes és arik lennénk együtt és ezzel nincs is baj,csak a nőt paterolja el onnan magától.A nő nem foglalkozik gyerekkel(bulizik dolgozik de semmit nem csinál otthon-se takarítás se főzés se semmi) Ő viszont annál többet és a gyerek hozzá ragaszkodik,mert mindenhova az apjával megy.Adtam Neki időt(fél év-ennyi elég h átgondolja h kellek e neki v sem),h döntsön megpróbálja velem,v. marad a nővel.Viszont folyton keressük egymást amikor tudjuk megöleljük egymást v megcsókoljuk és látom rajta a mély érzést.Ma elhívott h talizzunk,de nem mentem,mert nem úgy akarok Vele talizni munkán kívűl,hogy azt kelljen nézni,h mikor bukunk le stb.hanem önfeledten megcsókolhassuk egymást és ne legyen baj...
2012. febr. 25. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy adtál neki időt. Ha komolyan gondolja veled, változtat. Ha nem, a megbeszélt idő után ne áltasd magad.
2012. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez egy nehéz kérdés....


hasonló helyzetben vagyok csak fordítva!! :)


én úgy mondom hogy az illető nő él a pasijával, ahol van egy gyerek amit nem terveztek, de szeretik a gyermeküket az apa és a nő is! de a kapcsolatuk maga a pokol, nem szól másról csak vitáról, a pénzről a vitáról pénzről... a pasi sokat dolgozik, mert hát kell a pénz de amugy is ha csak lehet nincs otthon, és igazából nem is érdekli a pasit h mit csinál a nő se a nőt h mit tesz a pasi....


van egy 1 éves gyermekük, a nőbe beleszerettem és nem túlzok ha azt mondom h ő is igencsak belémhabarodott... jelenleg ez 6 hónapja tart ez a viszony kapcsolat, igen szexelünk csókolózunk elmegyünk erre arra és a gyermekét is visszük, és engem sem zavar a kicsi.....


de azt mondta h nem tudja még, nem tudja mit is akar...de amikor heti 2-3 napot együtt vagyunk akkor elég valószínűnek tűnik h mit is akar...


én türelmes vagyok és várok, mert szerencsére sok lehetőségünk van találkozni és együtt lenni, és ez nem csak szexről szól....úgy mint nálatok!


én bíztatom őt, és szerintem csak idő kérdése hogy elhagyja a párját, persze néha én is elgondolkodom h mi lenne a legjobb....


néha legszívesebben összepakolnám és elhoznám magamhoz..néha meg kételyeim vannak h vajon csak menekül, vagy tényleg velem akar élni...


egyenlőre várok...én úgy tervezem, hogy max 6 hónapot, fél évet fogok még várni...ha az alatt az idő alatt nem fog tudni dönteni, akkor vége lesz.....

én tényleg megadok neki mindent szeretetet gyengédséget mindent...

bizonyítok neki folyamatosan, a gyermekével is elvagyok és kedvelem is a kicsit...


neked is azt mondom h próbálj bizonyítani, és ne csak neki hanem magadnak is!!! ha teljesen biztos lesz abban h te tényleg szereted akkor ott fogja hagyni a lányt....


mert ha tudja h téged nem fog zavarni az h az anya néha időnként el fog jönni és elviszi a gyereket láthatásra, és te mindent elfogadsz ami ezzel jár és erről meggyőzöd és biztosítod akkor tiéd a pasi!! :)


ha ez mind nem lenne elég...akkor azaz IGAZSÁG HOGY VALAMENNYIRE MÉG MINDIG SZERETI A PÁRJÁT ÉS EZ A VALAMENNYI AZ ANNYI, HOGY NEM HAGYJA EL!!! (ez nálam is fennt áll)

28/f

2012. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A megbeszélt idő után lehúzom a rolót és akármennyire rossz lesz, nem engedem neki h közelebb jöjjön. Neház lesz, de neki is és ez fog erőt adni. Tényleg komolyan tetszünk egymásnak de ha nem dönt számomra pozitívan szar lesz... :(
2012. febr. 25. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
2. vok, bocs a sok szövegért, de amit az én esetemről írtam azt értsd ugy hogy az a tied is! (csak fordítva)
2012. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
21:59es 28/f! Kedves válaszoló. Mint mondtam, csak csókolóztunk. Nem feküdtem le vele és nem is tervezem amíg nem szakít a nőjével. Biztosítani hogy tudom, hiszen kolegák vagyunk és csak szavakkal tudom biztosítani,mivel munkán kívűl azért nem talizok vele,mert nem akarom h az legyen h azt kelljen nézni mikor bukunk le a kolegák ismerősök előtt...
2012. febr. 25. 22:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor a kisfiáról látok képet majd elolvadok... Tünemény az a kis gyerekés szívesen megismerném. Sőt parázok h mivan ha összejövünk de a gyereke nem fog csípni engem? Bár azt mondta h a gyereke olyan mint Ő, ha szeretik akkor ő is szeret :)
2012. febr. 25. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:

mennyi idős a gyermek??


nem is a szexről beszéltem. De vigyázz, mert tévedhetnek is az érzéseid necsak kalandot keressen a pasi..és hát várni míg el nem hagyja ....ezt nem tudom, kollégák előtt nehezebb igen...


de ha úgy vesszük a te életed is nem csak a pasié és a párjáé! a te boldogságod a tét....mármint jelen helyzetben ez tőle függ.

ha a gyermek kicsi akkor megkedvel és nem lesz gond, ha nagyobb és anyás, akkor idő lesz míg ti puszipajtások lesztek....


de én azt mondom, hogy ne csak meló után kicsit, meg közben találkozzatok, ha többet akarsz tudni és többet akarsz elérni az így nem fog menni szerintem!! csak szerintem! Ez nem elég...

találkozzatok többet nem kell szexelni, csak találkozzatok menjetek el valamerre kirándulni kicsit hasonló.....

2012. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Idén lesz 3 éves és apás.Minden az apjával csinál.Ő mesél neki Ő altatja tehát mindent tényleg...ő főz neki ő mos ő takarít.Kolegák előtt nem gáz,akik tudják eddig tartották a szájukat és mindenki tudja h ki nem állhatja a nőt,sőt utálja és úgy is beszél ahogy megérdemli a nő.Mint ahogy Vele viselkedik a nő... Nah igen félek h ne csak pótlék legyek,de erre azt mondta- ami logikus, hmiért nyílna meg előttem,ha csak játszani akarna és minek kezdett volna ki velem? Kolegák vagyunk.Ha csak játszana akkor nem velem kezdett volna.
2012. febr. 25. 22:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem merek vele talizni munkán kívűl,mert nem egy városban lakunk és otthon Ő mit mondd nah meg én mit mondok,a szüleim sem hülyék...levágnák,h miért talizunk...Nah meg tudjuk mind2en h nem csak beszélgetnénk,ha csókolóznánk igen sokat és ha közbe bukunk le ismerős előtt,azt már nem magyarázzuk ki. Elhívott randizni,de így tette fel a kérdést: Ha esetleg véget érne a kapcsolatom-vagy mi... akkor hajlandó lennél velem randevúzni? És én egyből ezt válaszoltam: Igen, de csak akkor ha nincs ott már a nő,akkor igen, nagyon szívesen! :) Erre azt mondta,h úgyis tudja h addig nem történik köztünk semmi,amíg van a nője...
2012. febr. 25. 22:47
 10/12 anonim ***** válasza:

na figyelj drága... :)


dolgozol, érett nő vagy, hiába én is 28 vagyok és pasi az én anyám is kiakadt amikor megtudta h egy olyan nőt szeretek akinek gyermeke van.

De ez a te életed!!!

És neked nincs párod! A pasinak van párja! Ki lehet találni bármit ha találkozni akartok mindig minden megoldható ha az ember nagyon akarja!


és igen nekem is voltak gondjaim, és vannak is...de gondoljanak bele az emberek, csak egy kicsit elgondolkodhatnának, hogy mennyi de mennyire sok egyedülálló nő van aki maradt egyedül egy gyermekkel mert a pasi elhagyta vagy elváltak vagy megcsalta....

és akkor nekik ne legyen párjuk???? mert az úristen szentségtörés, hogy az embert elvált nővel jöjjön össze.

(mondjuk az én esetemben nem házasok, de a gyermek ottvan)


aki nem érti meg h szereted....akkor az nem érti meg..kit érdekel....a te életed a TE BOLDOGSÁGOD és ettől te leszel boldog vagy boldogtalan nem más nem a szülők vagy barátok hanem te!


én is eleinte vártam h majd ki mit szól hozzá....volt aki szólt volt aki nem....de végül mindenki elfogadta , mert a barátok barátok és az ismerősök ismerősök és a szülők szülők! és ők a mieink nem a másiknak az ismerősei vagy a feleségéé!!


ne hagyj elveszni egyetlen percet sem az életedből!! rövid túl rövid az élet!!

2012. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!