Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki nagyon be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete démon97 kérdése:

Van egy srác aki nagyon be jön nekem és már smároltunk és egyre jobban közeledünk egymáshoz erotikusan . Szóval az a lényege hogy mit csináljak? És a többi részlet is itt van

Figyelt kérdés

És az a baj hogy a srác nem akar tőlem más csak azt hogy legyünk barátok! És mindig azt mondja mikor csókolózunk és egy két barátnőm rá kérdez "hogy ti most jártok? " ő meg azt mondja hogy nem csak "barátság egy kis extrákkal"

És mikor az egyik közös haverunkkal le vágtam egy kamu smárt akkor az persze rosszul esett neki .... Ezt nem értem hogy mit akar tőlem.. És gondoltam arra hogy féltékenyé teszem de nem tudom hogy hogyan tegyem ezt meg... És ebben szeretném a segítségeteket kérni hogy most féltékenyé tegyem vagy sem vagy konkrétan mit csináljak ( mert napról napra jobban kezdek bele zúgni és nem bírom ezt tovább) Előre is köszönöm sziasztok!!


2012. febr. 26. 01:35
 1/2 anonim válasza:

Neked kell rákérdezned, hogy miért nincs köztetek több. Szerintem addig ne is csókolózz vele és főleg ne többet,ameddig nem ad konkrét választ a kérdésedre, mert akkor ugyanúgy folytatni fogja és azt hiszi majd, hogy Téged bármikor megkaphat és ki fog használni.

Ha tényleg nem akar többet barátságnál akkor hagyd az egész dolgot, mert csak szenvedni fogsz...tapasztalat...

2012. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! De azóta megint meg csókolt és olyat mondott nekem hogy én miért nem csukom le a szememet és nagyon erősen magához szorított!!! Ez mit jelenthet szerinted??
2012. márc. 3. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!