Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túl lépni? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túl lépni? El sem tudom képzelni, hogy más pasi hozzámérjen, sőt magamhoz sem bírok nyúlni, mert rögtön bőgök.

Figyelt kérdés
Idióta voltam, tönkretettem a kapcsolatomat, és sajnos lelépett egy másik nővel. A cuccai fele még nálam van, ráadásul együtt dolgozunk, nap mint nap látjuk egymást. Voltak szexuális problémáink is, amiken nem tudtunk átlendülni, de volt két csodás búcsúszexünk is. Az önbizalmam a béka segge alatt, mióta szétmentünk beledöglök a hiányába, és kívánom is. Vágyom az ölelésére, az illatára, a reggeli összebújásra. Egyszerűen el sem tudom képzelni 3 év után, hogy bárki más úgy érjen hozzám, pedig mielőtt őt megismertem, komoly kétségeim voltak, hogy tudok-e hűséges lenni egy kapcsolatban, és minden szakítás után az első dolgom volt valami egyéjszakás kalandba keveredni. De most úgy érzem, mintha meghaltam volna, nem tudok enni, nem tudok aludni. Borzasztóan érzem magam, ki kellene keverednem ebből, szeretném érezni, hogy valaki akar engem, de nem megy. Úgy érzem, hogy fél ember lettem, képtelen vagyok visszatalálni önmagamhoz.
2012. febr. 26. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp válts munkahelyet ha teheted, és lehet az se ártana ha elköltöznél vagy egy időre vagy örökre. Idővel minden seb begyógyul, adj időt magadnak. 3 év az 3 év. elfelejteni nem lehet, max eltemetni. Cinálj olyan dolgokat amik örömet okoznak, kösd le a figyelmed. Esetleg tanulással sporttal. Könnyebb lesz
2012. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nazira ***** válasza:
Ha nem lehetséges a munkahely váltás nehéz lesz mindennap találkozni. A cuccait vigye csak el szépen azzal is legalább kevesebb az ami emlékeztethet rá. Próbálj a barátaiddal több időt tölteni, szórakozni menni amiket eddig nem tehettél most megteheted. Ahogy írod te még szereted de emlékezz arra, h miért is lett vége és ő már más ágyában van és nem non érdekli,h összetörtél. Idő kell ehhez, h nem is elfelejtsd de túllépj rajta. Ne menj olyan helyre ahol közösen voltatok a cuccait meg ami rá emlékeztethet rakd 1 zsákba és vidd el neki. Az, h most nem tudsz elképzelni másik férfit az életedben az normális majd ahhoz is idő és utána nyíltnak lennek nem szabad begubózni.
2012. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
így jártál.....mindig van jobb!
2012. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!