Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszéli ki a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszéli ki a szexuális életünket a barátainknak?

Figyelt kérdés
Még csak két hete járok egy fiúval. Egyikünk sem prűd, már lefeküdtünk. De szerintem ez csak kettőnkre tartozik. Erre azt hallom vissza mindenkitől, hogy kibeszéli mindenkinek a dolgainkat. Mármint nem csak azt, hogy lefeküdtünk, hanem teljesen belemegy a részletekbe. Persze csak jó dolgokat mond rólam, nagyjából valami szex-istennőnek állít be. De akkor is, ezt ugyanúgy nem kéne kikürtölnie! De számomra a legfelháborítóbb az volt, hogy ezt egy exemmel is eljátszotta. ( Az exemmeg ő nem haverok, éppcsak hogy beszélő viszonyban vannak.) Hogy van pofája a volt barátomnak dumálni rólam? Magát akarta fényezni ezzel, hogy mekkora macsó? Vagy csak szívatni akarta az exemet? (Vele még csak a pettingig sem jutottunk el.) Vagy tényleg azt hitte, hogy én majd boldog leszek, ha az egész haveri körünk az én szexuális teljesítményemmel van elfoglalva? Mi a fene járt a fejében? 16l 18f
2012. febr. 26. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a megfelelő emberrel kezdtél. Ha nem szereted, akkor hagyd ott, ha szereted beszélj vele sürgősen erről. Egyszerűen nagy arca van és azt hiszi most valami nagyon királyat sikerült csinálnia.
2012. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 koszik ***** válasza:
76%
jo nem azt mondom ,hogy igy kell tenni de szerintem valakinek el kell mondani,de tudod milyenek az emberek,szet dumaljak mindenkinek.En is elszoktam mondani egy ket bizalmas baratomnak,de azert szerintem is meg kell valogatni kinek mit mondunk!
2012. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na igen, mindenképpen meg fogom beszélni vele a dolgot. De azt nem értem, hogy egyébként is sok csaja volt már, meg is döntötte mindegyiket. Tudta eddig is mindenki, mekkora csődör-állat. Minek kellett akkor ez?

Köszi a választ(:

2012. febr. 26. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván nem komoly a kapcsolatotok, mivel egy komoly kapcsolatban nem szokás 2 hét után szexelni (pláne nem 16 évesen!), így aztán úgy gondolja, hogy miért ne beszéljen róla. Én is ezt tenném.
2012. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is azon akadtam ki, hogy a haverjainak ekmondta, hanem hogy az exemnek. Akivel tényleg nem is szoktak beszélni egyébként.
2012. febr. 26. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Szolj neki, lehet nem is fordul meg a fejében hogy ez baj.
2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 koszik ***** válasza:
Az lehet hogy nem komoly,deakkor sem kell szetmeselni.Jo ,ha valakinek,egy ket bizalmasanak elmondja oke.De h mindenkinek,akinek egy kis esze van az nem kurtoli vilagnak.Kezdo szerintem es bevan zavarodva ha puncit lat!!
2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hogy lehet, hogy eszébe se jutott, hogy nekem ez nem feltétlen fog tetszeni.
2012. febr. 26. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha zavar beszélj vele erről. Ha még mindig folytatja, adj neki ultimátumot -> vagy abbahagyja, vagy otthagyod. Ha ez se segít, akkor hagyd ott.
2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18èvesen volt 1 ilyen pasim, ott hagytam mert 1idióta, nem azért mert kibeszélt mindent, az utòlag derült ki ès mèghozzá az akkori baràtom mondta (nagy szerelmem), h halotta miket csinàltunk az àgyban és nem csak õ, hanem nagyon sok nem csak közeli ismerõsének dicsekedte el, meg még hozzá is tett egy csomó hazugsàgot (h orál is volt, meg a szàmba, anàl stb, pedig nem igaz). És én hülye meg 1.5évig voltam ezzel a barommal.

A tied sem normálisabb

2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!