Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az elsődleges szempontjaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elsődleges szempontjaid egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Személyiség, ne legyen túl alacsony hozzád képest, arc, testalkat, fogak, stb. Írd le, hogy neked mik, az elengedhetetlen szempontjaid, mikor barátnőt keresel.
2012. febr. 26. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszinte, megértő, nem önző.


Külsőre pedig, hogy tetszen nekem. Szépnek tartsam.

2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, hogy mindaddig szépnek tartod, amíg ki nem nyissa a száját? (helytelen fogsor) A fogszabályozót meg csak nem erőltethetem rá, mivel az komoly anyagi a számára.
2012. febr. 26. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Mondjuk attól is függ, mennyire csálék a fogak. Amúgy tudnak a csálé fogak is cukik lenni, ez az arc többi részétől függ.
2012. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zavarók... :S
2012. febr. 26. 18:41
 5/7 asdface ***** válasza:

Amit elsőre megnézek, az a mosoly. Az viszont lehet,hogy a "csálé" fogak helyesen állnak benne és aranyos.

Ha gondolod küldhetsz egy képet privibe, megmondom,hogy jó-e.

24/f

2012. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. - Fiú vagyok. Nem szeretném a lány képét küldeni.
2012. febr. 26. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
miért nem?
2012. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!