Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön be nekem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be nekem ennyire egy okos, vicces, magabiztos, de infantilis, szemét, zseni fiú?

Figyelt kérdés

Hihetetlen egy fiú,de tényleg,ha nem lenne,ki kéne találni, teljesen azt a látszatot mutatja,mintha teljesen hülye lenne,suliba be se jár,kívülről úgy látszik,mintha az ég1adta világon semmi sem érdekelné,de aztán most megismertem,és rájöttem,h nem is olyan hülye mint amilyennek látszik,egész értelmes,csak nagy társaságban játssza az eszét. Azért szemét,mert kihazsnálja azemberek jóindulatát,ügyeskedik,és gátlástalaunl megszerez magának mindent.

Azért írom,hogy zseni,mert valami istei csoda folytán senki se tudja miért,ő az egyik legjobb tanuló a suliban,úgy h látszólag közbe nem csinál semmit.

Nagyon sok barátja van,és szinte mindekivel jóban van(vagy éppen rosszban) hogy lehet egy ilyen fiút megszerezni magamnak. Lehet hogy nem szabadott volna belészeretnem:/



2012. febr. 26. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neki nem jössz be, fejen is állhatsz, nem fogod érdekelni.
2012. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, hátha rájön.
2012. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki.
2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus buta liba vagy, aki a helyi okosnak tűnő, nagydumás, minden este bepiázós, szuperizmos pasira bukik. egyre többen vagytok ilyen ribik, mint a zombik.
2012. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem izmos!:P és hülyeség ez az általánosítás,
2012. febr. 26. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont ez vagyok, lehet én voltam azt :)


Mit mondhatnék 22/F és túl okos vagyok a nőkhöz, leginkább annyira, hogy bele se megyek egy előre láthatóan nem működi párkapcsolatban. Ezért most is egyedül vagyok.


22/F INTJ

2014. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!