Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben a régi mellett maradjak vagy válasszam az újat?

Figyelt kérdés
barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, de nem túl jó a kapcsolatunk. Az a gond hogy neki a barátai és a kocsija sokkal fontosabb mint én és ezt már egyre nehezebben viselem. pluszba még azt is hozzá kéne tennem, hogy a szex is szar vele, mert szinte sose akarja, de ha van is szex akkor is előjátékkal együtt max 10 perc. Soha nem járunk együtt sehova, mindig csak a tv előtt fekszünk, pedig én szeretnék menni mindenfele, de ő szarik rá. Na és a lényeg az, hogy pár hete megismertem egy nagyon aranyos srácot, akivel egy buliban csókolóztunk is és azóta mindeig ír nekem, hogy hiányzok neki és szerelmes belém és ezt látom is rajta és én is szeretem meg nekem is hiányzik. az egyetlen gond vele, hogy kicsit messze lakik. busszal kb egy óra. de ennek ellenére nagyon szívesen lennék vele, csak félek hogy megbánom mert azért a barátommal már kialakult a kötődés meg azért őt is szereewm csak ez már nem szerelem, de félek ha elhagynám hiányozna. szóval mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2012. febr. 27. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy,de talán mindegy is.Gondolom fiatal.Előtted még az élet..ha sz*r a kapcsolat lépj ki..nem jó semmi hát merj változtatni és boldogabb lenni:)

Biztos nehéz lesz az elején,de aztán majd úgyis rájössz,hogy jól döntöttél.

2012. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves, hány éves vagy? Hány gyereked van?


Húsz alatt vagy, esetleg egy picivel fölötte, és nem hogy gyereketek nincsen, egy közös kutyátok sem.

Mégis, mi tart vissza? Kötődés? Ugyan. Mi lesz ebből, mit tervezel? Évek múlva hozzámenni, és élni egy kapcsolatban, ami minden, csak nem szerelem.


Másfél év sok idő, de nem végtelen. Nem is ő hiányozna, hanem a megszokás, ha semmi örömet nem nyújt a kapcsolat, minek maradni? Ha valami ilyen hamar elromlik, az nem is igazi. Tudod, lehet, hogy nagy szerelem volt, az egyetlen hibája csupán az, hogy sosem igazi.


Őt és saját magadat is becsapod, ha mindezek után maradsz. Tiszteld annyira az együtt töltött időt, hogy szépen lezárod, és tovább éled az életed.

A legrosszabb kérdés mindig a mi lett volna, ha...?

Mi lett volna, ha szakítasz, és randizni kezdesz a másik sráccal? Megismered, megtudod, hogy működne-e vele, és ismét boldog leszel egy boldog kapcsolatban.

Vagy megismered, rádöbbensz, hogy nem illetek össze, de legalább adtál egy esélyt magatoknak, és nem szenvedsz egy olyan ember mellett, akit már nem szeretsz.


Mi lett volna, ha a mostani barátoddal maradsz?

A kapcsolatotok rég nem ígér már semmi jót, minden marad a régiben, hónapról hónapra boldogtalanabb leszel, aztán végül a barátod döbben rá, hogy ez így nem működik, szakít veled.


Kár ezen ennyit rágódni, élni kell az életed, és beismerni azt, ha valami nem működik, mert az a legrosszabb, amikor saját magadat csapod be.

2012. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tomark ***** válasza:
kérd meg az újat hogy járjon veled,ha igent mond dobd a pasidat,ha nemet akkor egyértelműen ne
2012. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem jó vele,akkor mi is a kérdés?

Miért maradnál vele?

Fiatal vagy,keresd a boldogságodat,az élet és a szerelem nem ilyen unalmas.

Mi fog hiányozni,a kellemetlen viselkedése,az önző sex ?

Ugyan! Ha téged még ezek után gyözkődni kell,hogy figyelj már ez nem jó,akkor maradj és szenvedj tovább.

2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15:06-osnak igaza van. Ne maradj olyannal, akit nem szeretsz, akivel érzed, hogy már nem működik. Én sokkal tovább húztam egy ilyet, és most utólag bánom is a dolgot.
2012. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te egy RI-BANC vagy.

Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban,nem megcsalni kell a másikat,hanem nagyon komolyan elbeszélgetni!

2012. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megcsaltad a barátodat.Zárd le a kapcsolatot,így lenne fair.
2012. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

15-nél ne lehetsz több.

2012. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat, hogy vigyen el kocsival a másikhoz, és akkor nem kell buszozni.Lehet hogy még egy szendvicsbe is bevágnak.
2012. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok és tudom hogy megcsalás volt ez a csók is,de őszintén szólva nem bánom, mert a barátommal már kb nemis csókolózunk és érzem én is hogy az lenne a jó ha elhagynám, de akkoris félek belevágni egy új kapcsolatba és ezért vagyok kiváncsi más kívülálló személyek véleményére
2012. febr. 27. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!