Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben a régi mellett maradjak vagy válasszam az újat?

Figyelt kérdés
barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, de nem túl jó a kapcsolatunk. Az a gond hogy neki a barátai és a kocsija sokkal fontosabb mint én és ezt már egyre nehezebben viselem. pluszba még azt is hozzá kéne tennem, hogy a szex is szar vele, mert szinte sose akarja, de ha van is szex akkor is előjátékkal együtt max 10 perc. Soha nem járunk együtt sehova, mindig csak a tv előtt fekszünk, pedig én szeretnék menni mindenfele, de ő szarik rá. Na és a lényeg az, hogy pár hete megismertem egy nagyon aranyos srácot, akivel egy buliban csókolóztunk is és azóta mindeig ír nekem, hogy hiányzok neki és szerelmes belém és ezt látom is rajta és én is szeretem meg nekem is hiányzik. az egyetlen gond vele, hogy kicsit messze lakik. busszal kb egy óra. de ennek ellenére nagyon szívesen lennék vele, csak félek hogy megbánom mert azért a barátommal már kialakult a kötődés meg azért őt is szereewm csak ez már nem szerelem, de félek ha elhagynám hiányozna. szóval mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2012. febr. 27. 14:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam tavaly októberben. A volt barátommal együtt voltunk már majdnem 2 éve..de nem volt már az igazi. Bezártságban éreztem magam..sehova nem mentünk soha. Untam. Volt egy másik fiú akivel viszont teljesen jól kijöttem és hát ugyanaz volt mint most neked..nem tudtam dönteni és féltem, hogy mi lesz...mi lesz ha rosszul döntök. Aztán végül szakítottunk és 1 hónappal később összejöttem a másik fiúval. Azóta is minden oké és teljesen jól érzem magam ebben a kapcsolatban. Szóval..ha már csak megszokásból vagy vele az már régen rossz. Remélem valamennyit segítettem. :)
2012. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!