Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen? Miért volt ez?

Figyelt kérdés

Nem rég álmodtam olyat, hogy a barátom (lány) akart engem és rámmászott meg megcsókolt. Ezt elmondtam neki, de nem zavarta, mivel nem is én irányito az álmom. De miért álmodtam ezt, ráadásul kétszer ugyan azzal a személyel? Én őt nem akarom ez biztos, de akkor meg nem értem.

19/L


2012. febr. 27. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és gondoltam rá, hogy vele csináljam, de ezért sem szólt mikor ezt elmondtam neki, de már nem gondolok ilyenekre, mert ő ugysem akarna és a barátommal nem fogok kikezdeni. De ha nem akarom miért van..nem értem tényleg.
2012. febr. 27. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
"ja, és gondoltam rá, hogy vele csináljam"----"Én őt nem akarom ez biztos," szerintem döntsd el. hogy igen, vagy se... de azt is meg tudom érteni, ha meg vagy kicsit zavarodva...
2012. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell emiatt idegeskedni,pusztán szimpatikus,kedveled,és mert meg fordult a fejedben a mi lenne ha...nincs semmi.

Az álmok csak a nappali gondolatok és érzelmek kuszasága,

Én is jártam igy ,egy amerikai filmben az egyik szereplö írtóan bejött nekem,és aznap éjjel pikáns álmom volt vele,nem kezdtem el rágódni,hogy mit is jelent,örültem hogy vele álmodtam és kész.

2012. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ténleg nem akarok tőle semmit sem. Azóta meg ő akar engem ÁLMOMBAN. Hát nem tudom...ja meg egyszer egy másik csaj is akart engem, vele álmodtam, de ő vele nem vgayok jóban. Viszont akivel ktészer is ő nekem nagyon fontos és mint barát.
2012. febr. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!