Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti menyit mentek társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti menyit mentek társaságba (vagy jönnek hozzátok) hétköznap illetve hétvégén? 30-as korosztály vagyunk és hát a párom heti 3-4 alaklommal is el tudja kébzelni a jövésmenést nekem meg 1 is elég! Nálatok is vannak ebből konfliktusok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen baráti összejövetelekre gondolok hanem inkább a család szülök,unokatesok,tesok,mert nálunk ebből vannak a gondok!A páromnak az a természetes ha a szüleivel összejárunk ök jönnek fel hozzánk mert egy társasházban lakunk,vagy a szomszédban az unokatesojáék laknak és azokkal is heti szinten járna össze oda inkább mi megyünk,meg a tesója aki igaz kicsit messzebb lakik de hetente biztos hogy kijön és akkor persze ő is jön hozzánk(az anyáéknál van),én meg nehezen viselem hogy este munka utánn még valaki jön meg mi menjünk és akkor ott a hétvége amikor általában dolgozok de ha othon vagyok nyugira vágynék de csak akkor van az igazi nyüzsi mert akkor ott a gyereke a páromnak jön a tesója és hát persze hogy a szüleivel is össze kell ülni kicsit én meg már nagyon unom és persze amikor szolok hogy hát kettesben is kéne egy kis idő akkor jön az hogy mi nem vagyunk egy hullámhosszon és hogy neki igy jo meg amenyit hétköznap vagy hétvégén este 1-2-3 órát együtt vagyun k az elég.Én persze nyelek és megyek meg hivjuk a vendégeket de van hogy már nem birom és akkor kimondom amit gondolok hogy nem birom ezt a nyüzsit,nálatok ezek hogy vannak?
2012. febr. 22. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos amióta kialakult a páromnak egy úgynevezett Irradiatiós proctitis betegsége azóta nagyon ritkán
2012. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nincs mivel senkim sincs.:-(
2012. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 hetente megyünk az férjem szüleihez, meg az én szüleimhez is. Se több se kevesebb. Még ezt is néha soknak tartjuk. Barátok nagyon ritkán jönnek (havonta), szeretünk kettesben lenni itthon.

De szerintem beszéld meg ezt a férjeddel, mer ebből később nagyobb bajok lesznek. Sok sikert!

2012. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 2


Ezzel én is így vagyok...

Egyedül a párom testvérét és családját szoktuk évente 2-3-szor meglátogatni, meg időnként a nagymamáját. Más hozzátartozónk már nincs.

2012. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokat beszélünk erről.csak mindig az a vége hogy értsem meg hogy neki igy jo,meg ő ezt szokta meg és a család is ezt szokta meg hogy enyit együtt vannak és ha azt mondjuk valakinek hogy most nem jo akkor jön a sértődés hogy nem érünk rá.
2012. febr. 22. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:

1.Egydül élek

2.Anyám és a hugom 160km-re lakik

3.A három fő maradék rokon 400km-re van

Szóval nem járok nagyon sehova, már csak azért sem mert imádok zenével és filmmel kikapcsolódni.

2012. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,irigyellek!!Én is szivesen tenném azt amit te!
2012. febr. 22. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos tedd azt. S még nekem vágták a fejemhez hogy honan veszem hogy a kapcsolat sok esetben túl sok kompromisszum. Hm, nem is tudom. Irritálna ha valaki beleszólna hogyan pihenjem ki magam. Film zene kerékpár. Kocsmázni, meg protokolláris rokonlátogokásra menjen más. Szerintem most élj úgy ahogy a kereteid szerint a legjobban teheted.
2012. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-->honnan
2012. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pécs
2012. febr. 22. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!