Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha barátnőtök házasságig nem szeretne szexelni?

Figyelt kérdés
Csak mert igy érzi jónak. Kitartanátok mellette vagy dobnátok?
2012. febr. 27. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Feleségül venném.
2012. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off leszek. Hát, nekem előírja a vallásom, hogy így éljek, szex nélkül. (Hozzáteszem, amikor vallásos lettem, már rég nem voltam szűz, úgyhogy eleve buktam a dolgot.) Ezt az egy dolgot nem tudom a hittételeinkből elfogadni, hiszen felnőtt ember vagyok, vannak vágyaim. Ezzel együtt is tizedannyi pasival feküdtem össze kb, mint más lány az én koromban. Jelenleg is rendszeresen van szexuális életem, időnként elmegyek, meggyónom. Szegényebb lenne az életem szex nélkül, és nem is volt még olyan pasim, aki ezt vállalta volna. Amúgy ha én pasi lennék, én sem bírnám ki szex nélkül.

28/N

2012. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egy pasi nem bírná ki évekig szex nélkül. Szóval vagy elvenné azonnal feleségül, vagy valahogy mégis lefeküdnének vagy pedig megcsalná.


28/N

2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon különleges és gyönyörű lánynak kellene lennie ahhoz hogy ne álljak tovább:)

Szóval valszeg otthagynám.

2012. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Eleve nem lenne a barátnőm. :D Amúgy meg annyit erről, egy lány ezért nem jött össze velem, mert nem feküdt volna le velem házasságig. Pár hétre rá összejött egy másik sráccal akivel azóta már természetesen le is feküdt. Ennyit erről.
2012. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Abban a pillanatban búcsúznék tőle.

Mégpedig azért, mert ez így egy beteges dolog, és ha ez van vele, biztos, hogy más baj is lesz.


Régen is azért működhetett csak ez, mert a lányok 14 éves korukban értek, 16 éves korukban házasodtak, azt a 2 évet meg kibírták, és utána esztendőre szültek is. De ma 13 évesen érnek és legkorábban 26 éves korukban házasodhatnak (úgy, hogy gyerek is foganhasson utána rögtön).

Ez meg így már nem működik.

2012. febr. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ezt egy pasi úgyse fogadná el, bár látszólag lehet, hogy beletörődne. De egész biztos nem mondana le arról, hogy megváltoztassa a nő hozzáállását, folyamatosan próbálkozna.


26 N

2012. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én kitartanék mellette. Amúgy 02-27 18:58-nak mondom, de igen, van, aki kénytelen évekig kibírni szex nélkül, és nem én vagyok az egyetlen.
2012. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 DoctorGonzo válasza:
57%
Nagy felelősség ez... aztán meg az esküvő után derül ki, hogy nem passzoltok... nem a középkorban élünk b+... ha meg ő ezt vallja, keressen olyat aki ugyanilyen. Te meg keress egy normális csajt!
2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!