Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek egy srácnak és ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy srácnak és ő sem rossz pali de én hetedikes vagyok ő meg hatodikos és ez egy kicsit ciki nekem. Most mit csináljak h pattintsam le mikor már megirtam neki h lehetne köztünk vmi de akkor még nem tudtam h hatodikos?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki az igazat, hogy te ilyen finnyás vagy.
2012. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
apád a finnyás.....
2012. febr. 20. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:

:DDD

ennyire számít az az egy év? :)

2012. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, mert engem kicikiznek tuti az osztálytársaim.....
2012. febr. 20. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:

figy én 8 éve voltam 4.szerre 9. es


Ha velem akarod akkor mennyen :D


manapság ez a divat és a 7. es manapság az felnőtt már :D


vagy én már öreg vagyok


Finnyás vagy?

2012. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
magyarul már ha kérhetem.xdddaz utolsó kommentelőt.xdd
2012. febr. 20. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak dugj azokkal, akiket az o. társaid mondanak. Ha majd találsz egy ideálist, akkor majd irigykedés maitt rúgják szét a segged.
2012. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj babázni!
2012. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg csak azért nem jönnél vele össze, mert fiatalabb?Mert emiatt kicikiznének?Tudod egyáltalán, hogy egy párkapcsolatnak mi az értelme?Bár még hetedikes vagy...Szerintem mond meg neki az igazat.Vagy majd akkor kezdj el randizgatni, ha elég érett vagy rá.
2013. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!