Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hiányzik a Párom?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok! Volt több hosszú párkapcsolatom is ez előtt, de senkit nem szerettem igazán szerelemmel..Aggódtam is, hogy "úristen, én nem tudok senkit se szeretni? Nem vagyok képes a szerelemre?" Ahha..most megkaptam :D Lassan 1 éve vagyok együtt a mostani Párommal, akibe első látásra beleszerettem, és ő is belém:)) Szóval tényleg minden happy, tényleg.

Csak egy bibi van: Távkapcsolat! Hetente 1-2 napot tudunk együtt lenni, de sajna van olyan amikor 1-1 hétvége kimarad és akkor 2 hétig nem látom. Tudom, vannak olyan párok, akik hónapokig nem látják a másikat. Én ezt nem is értem..Le a kalappal a kitartásukért!!


Na de az én gondom: Minden percben vele lennék legszívesebben és napról napra egyre jobban szeretem! Most 2 hétig nem láttam, és komolyan kezdtem megőrülni a hiányától, szomorú vagyok, sírni tudnék minden percben, meg akarom ölelni, csókolni, ilyen gondolatok voltak a fejemben. Viszont most 2 hét után egy csodás hétvégét töltöttünk most együtt :) Amikor vele vagyok, minden szép:) Csak aztán az véget ér és kezdődik újra a szokásos mókuskerék és hiába a csodás hétvége; ugyanezt érzem, mint előtte: nagyon hiányzik. Irigylem a kollégáit, hogy mindennap láthatják Őt és hallhatják a hangját:) :D Eddig legalább 1 nap találka is úgymond feltöltött érzelmileg.

Neki is hiányzom nagyon, de ő pasi és nem érzelmeskedik annyit.. Én amit érzek azt már betegesnek gondolom.. Annyira szükségem van rá, mint a levegőre. De valahogy el kéne fojtanom magamban, mert tönkre teszem magam meg a kapcsolatot is :/ Azt meg nem akarom!!!!!

Sajnos én nem dolgozom, munkanélküli vagyok, ezért is foglalkozom többet a bajaimmal, többet gondolkodom :S És az, hogy összeköltözzünk tervben van ugyan, de még nagyon sokára lesz, főleg ahogy a mostani helyzet áll (engem tekintve anyagilag)

Mindennap viszonylag elég sokat beszélünk FB-n, néha teló, de hát az nem olyan. Egy FB profilhoz nem tudok odabújni esténként :)

Szóval mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire a hiánya?

Akármit csinálok, akárkivel beszélek mindig ott motoszkál a fejemben, hogy ő vajon mit csinálhat most, kivel beszélhet? stb.

Egyébként féltékeny nem vagyok senkire! Max. irigy, hogy ők vele vannak, én meg nem :)

Elvesztegetett, feleslegesen leélt időnek érzem, amit nélküle töltök és most hogy végre megtapasztaltam a szerelmet, ki is szeretném élni! Teljesen új érzés ez a számomra :D


Bocs, ha kicsit keszekusza lett, úgy írtam le a gondolataimat, ahogy épp eszembe jutottak, de a lényeg szerintem kivehető.


22/L


2012. febr. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Normális. És sok boldogságot! :)
2012. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez természetes hogy ennyire hiányzik. és sajnos nem tudsz ellene mit tenni. maximum annyit hogy minden napra szervezel magadnak programokat pl átmész barátnődhöz lógsz a haverokkal stb és ezzel egy picit eltereled róla a figyelmedet . persze utána este haza mész és megint majd csak ő jár a fejedben de legalább napközben lekötötted magad.vagy menj el tanulni az is leköt ,vannak ingyenes szakmák amik elvégezhetők és már a tanulással is lekötöd magad.
2012. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :) Ennek nagyon örülök, hogy akkor nem vagyok beteges tényleg :) Csak én eddig ilyet soha senki iránt nem éreztem, teljesen új és igyekszem azért nem rá akaszkodni (bár mindig mondja, hogy hagyjam ezzel a hülyeséggel). Sajna minden barátom dolgozik vagy tanul vagy barátnőzik/pasizik..

Kedves Utolsó Válaszoló: Én már szereztem egy OKJ-s bizit. Most éppen a munkaügyin keresztül próbálok meg valamit szervezni, de bennük meg nem bízok (hogy találnak/ajánlanak nekem bármit is..) De ha tudsz így is ingyenes tanfolyamot, privibe megírnád? Köszönöm:)


Most úgy örülök ezeknek a válaszoknak, hogy normális amit érzek:)))

2012. febr. 28. 10:29
 4/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
7%
Nagyok vagytok már viszonylag, nem ilyen gyerekes történet ez. Próbáljatok meg összeköltözni esetleg, vagy valami módon sűríteni a találkozást!
2012. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos messze is lakunk, pénz se végtelen és nagyon sokat dolgozik, még szabadnapjain is sokszor hívják be, ez ellen sokat nem tudunk tenni. Összeköltözésről beszéltünk már, mindketten benne lennénk, de nekem még előbb egy biztos munkát kéne találnom.... Ráadásul valahol az ő környékén, mert ő nem tud nagyon mozogni semerre. De sajna ez még sok idő lesz szerintem, mire ide eljutunk. Addig meg ki kell tartanunk. Én ki fogok, bármennyire is hiányzik és szakad meg a szívem, tudom, hogy ha egyszer sikerül összecuccolni, boldogok leszünk, mert nagyon egymásnak vagyunk teremtve és mindenkinek ilyen párt kívánok, mint amilyen az enyém!! :$ :) :D (mármint hogy ennyire passzoljanak és értsék meg egymást, és legyenek boldogak!)
2012. febr. 28. 10:44
 6/8 anonim válasza:
100%
Szivemből beszélsz, ne aggódj, egy az egyben ugyan ezek az érzések tombolnak bennem is! Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Legyetek boldogok együtt!:)
2015. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azóta mi lett? :)
2018. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Régi kérdés ugyan, de most ilyeneket olvasgatok, mert annyira átérzem :D

Ma ment el tőlem a párom és ilyenkor borzalmas a hiány bennem. Távkapcsolatban vagyunk, több órányi útra egymástól. Egyetemen ugyan ott tanulok mellette, de most nyár van, itt volt ez az egész karantén szóval kemény idők ezek..

2020. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!