Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem becéz a párom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem becéz a párom, nem bókol, nagyon nagyon ritkán mondja azt is, hogy szeret, és most úgy érzem, hogy ez hiányzik. Tehetek valamit? Ti is voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a szavak embere, és én sem vagyok az. Amikor egyszer-kétszer kicsúszott egy "kicsim" vagy "szívem" a számon, én is furán éreztem magam. De most, hogy hozták a rokonok a párjukat, hallottam, hogy mindenki mennyire kedvesen beszél a párjával, nekem is elkezdett ez hiányozni. Mondtam neki, hogy milyen aranyosak, erre csak annyit mondott, hogy belefullad a nyáltengerbe. Ő ilyen marad? Soha nem fog becézgetni? Talán nem lesz olyan nagy baj, ha eddig is kibírtam, de jól esne néha.
2011. dec. 29. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sem becézem így a barátnőmet, max a csak a nevét. Ő szinte minden pillanatban másképp hív, van 5 nevem, amit folyamatosan pörget. Én ezt annyira nem szeretem, talán ezért sem használom. Bókolást viszont nem hanyagolom.


21/F

2011. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt így mondd el neki is..
2011. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki is, erre mondta, hogy belefullad a nyáltengerbe.
2011. dec. 29. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy érzéketlen f@szparaszt
2011. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő ilyen és szerintem nem fog megváltozni.Én sem becézem a páromat és nem is mondom neki minden percben,hogy szeretem.Én máshogy mutatom ki az érzelmeimet,inkább odabújok hozzá,megölelgetem,puszilgatom.Nekem is felhozta már,hogy én mért nem becézem,de nekem valahogy nem megy,olyan furcsán érzem magam.A párom meg pont az ellentétem.Ő folyton becézget,mindig valami ujjat talál ki nekem.

20/L

2011. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is furcsán érzem magam, de valahogy közbe meg hiányzik is.
2011. dec. 29. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa, nem tudnám nem becézni azt akit szeretek. Akkor mégis hogyan mutatja ki a szeretetét??
2012. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ilyen. Én barátom se valami gügyögős típus, de attól még szeret. Valszeg ő is téged, csak ő ilyen.
2012. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!