Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha egy lányt sem tudok megszeretni?

Figyelt kérdés
19 évesen volt az első barátnőm, és nagyon szerettem, mindennél többet jelentett nekem. Sajnos ő nem így érzett, és 2 hónap után véget ért a kapcsolatunk. Most 32 éves vagyok, és az azóta eltelt időben nem találtam olyan lányt/nőt aki iránt hasonlóan éreztem volna. Úgy érzem őt soha nem fogja tudni senki pótolni. Nem tudok megszeretni egy lányt sem, mert azóta is csak rá gondolok, és a közös emlékeinkre.
2012. febr. 28. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van most a lánnyal? Tartjátok még a kapcsolatot? Miért szakítottatok?
2012. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan én csak 22 éves vagyok, de egy az egyben ez a helyzet nálam is. Még gimi utolsó évében jöttem össze azzal akiért előtte hosszú éveken és hónapokon át rajongtam és hihetetlenül szerelmes voltam és 2 éven át együtt voltunk, ugyancsak leírhatatlanul imádtam őt, de véget ért. Azóta viszonylag sok lánnyal randiztam és kezdett kialakulni kapcsolat, de mindig én szakítottam velük rövid idő után mert valami hiányzott. Nem éreztem azt a bizonyos érzést annak ellenére, hogy ezek a lányok is szépek, okosak és mások szemében is vonzóak voltak. Egyszerűen nincs meg nálam sem az ami anno azzal a lánnyal megvolt. Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy egyszer biztos összehoz a sors egy ilyennel akit tudok majd még így szeretni. 22/F
2012. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég elkeserítő ezt olvasni, mert a legutóbbi kapcsolatom óta én is azt érzem, hogy annyira már senkit nem fogok soha többé szeretni mint az exemet. Nekem 7 hónapja lett vége. Nem tudom sajnos mi lehetne a megoldás, azt kár lenne írnom, hogy az idő, mivel már nagyon sok év eltelt... annyit tudok csak így kapásból tanácsolni, hogy próbáld minden szempontból elengedni ezt az emléket. Szánj rá pár hetet, nosztalgiázd ki magad, merülj el a szép emlékekben, aztán vegyél egy mély levegőt és határozd el, hogy oké itt és most VÉGE a történetnek, lezárom kész. Gondolj arra, hogy az igazi szerelem mindig kölcsönös, téged pedig ez a lány nem szeretett úgy mint te őt és neki valószínűleg már eszébe sem nagyon jutsz...


26 N

2012. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
22 évesen én is csak egy lányt tudtam eddig igazán szeretni, sajnos azóta is hiányzik és egyedül vagyok. :/
2012. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!