Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagy külön? Megszokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagy külön? Megszokás a kapcsolat? Együtt lennétek olyan emberrel aki meg sem érdemel titeket? Sajnálat a kapcsolatunk? Keressek inkább mást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok,és 4 éves kapcsolatom van! Az utóbbi 1 évben igen megromlott a kapcsolatunk! Tudom mindenhez két ember kell,én sem vagyok álszent! De sokszor igen megbánt sőt meg is aláz! Aztán ha szóvá teszem azt mondja,hogy hisztizem! Sokszor szakítottunk már,de aztán mégis kibékültünk! Meg ígérte hogy megváltozik, tartott egy darabig aztán minden ott folytatódott ahol abbahagytuk! Ezek ellenére is szeretem de nem szerelemmel! Elvagyok bizonytalanodva!
2011. márc. 5. 10:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pedig döntened kel. Én hanyagolnám.
2011. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát ez innen már nem jó jel...

Igazából rajtad áll,h hogy döntesz,de ez nem lesz hosszú életű te is tudod :)

2011. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont idevág:

http://www.youtube.com/watch?v=J9NOpa0AJuM&feature=related

A döntés a tiéd. Még fiatal vagy, biztos szép is, előtted az élet!

2011. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

a bnőm 5 éve van a barátjával, örül, hogy komoly a kapcsolatuk, de nem szerelmes és amelyik srácot bemutattam neki, amikor összejövőfélben voltunk, ráhajtott, egész este vele flörtölt, elmentek ketten(!) üdítőzni, a srác oda-meg vissza volt a bnőmért, aztán a csaj maradt a saját barátjával- csak szórakozott - én meg nem jöttem össze a sráccal

ennyit arról milyen megszokás miatt együtt lenni egy csajnak a pasijával....

2011. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van! De nem könnyű megtenni! Pedig lenne új jelentkező! Azért mégis úgy gondolom hogy annyit tűrtem már neki,hogy elegem volt! Se veled,se nélküled! És mi lesz még később!? A boldogságommal játszom! Azért is nehéz elválni mert neki is és nekem is ez az első komoly hosszútávú kapcsolatunk!
2011. márc. 5. 11:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes sem vagy, szerintem nem éri meg.
2011. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy ti nem fogtok együtt megöregedni, ennek előbb utóbb vége lesz.

Akkor már inkább előbb, hogy ne fájjon még hónapokig, évekig.

Mindkettőtöknek jár a lehetőség egy boldogabb kapcsolatra.

2011. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy a fiatalságodból még mennyi időt szándékozol azzal tölteni, hogy savanyúan, másnak megfelelve élsz, vagy végre azt teszed, ami neked jó. Csak saját magadnak ártasz, de te tudod, hogy hogy akarod élni az életed, vagy ezek szerint még te sem. Az nagy baj.
2011. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Van sok barátnőm akik kamaszfejjel belementek egyből komoly kapcsolatokba,teltek az évek,eljött az összeköltözés majd az iskola és a munka kapcsán rájöttek,hogy nem is illenek össze,nincsenek közös érdekek,közös célok.A sok veszekedés meg csak rontott a dolgon,míg nem rá nem jöttek arra,hogy felesleges időpazarlás volt.A kapcsolat közben nem jártak el,se a párjukkal,se a barátaikkal.Kimaradtak mindenből,élték az unalmas életet.Mindeközben én felnéztem rájuk,hogy milyen jó,hogy együtt élnek már a pasijukkal,míg én flörtölök,futókalandokba keveredek és csak pár hetes vagy hónapos kapcsolataim vannak.Nos már elmúltam 23 van végre egy igazi komoly kapcsolatom,ahol egy rossz szó sincs,sem veszekedés,csak tisztánlátás,hűség,és igazi szerelem.És itt vannak a barátnőim,akik feláldozták a kamasz korukat,és az utána következő éveket,és egyre nagyobb hülyeséget csinálnak,mert nincsen tapasztalatuk semmiben.(nem a szexre gondolok,hanem az emberismeretre!!!!)Én úgyérzem nem maradtam ki semmiből,és most 23évesen képtelen lennék újra ismerkedni,mert nálam már lejárt lemez.Megkaptam mindent amit akartam....

Az biztos,hogy nem maradnék 1napnál sem tovább egy olyan kapcsolatban,amiben nem vagyok 100%-kig boldog.És az hogy veszekedések mindenhol vannak meg hullámvölgyek,az egy nagy baromság:)

Szerintem szakíts,és kezdj el élni,magaddal foglalkozni!%

2011. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én csak annyit fűznék ahhoz, amit kedves kommentelő mondott, hogy nekik ez az első komoly kapcsolatuk; hogy a harmadik meg az ötödik komoly kapcsolatot sem könnyebb megszüntetni, mint az elsőt
2011. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!