Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani hogy senki se sérüljön?

Figyelt kérdés
Van egy új ismerősöm akivel nagyon jól kijövök, már az elején tudtam hogy bejövök neki, viszont múlthéten chaten rám írt az egyik haverja, hogy belém esett az xy...stb. DE én télleg csak barátként akarom magam mellett tudni, amikor találkozok vele mindig haza kísér pedig én mondom neki hogy nem kell, hétvégén pont arra a srácra lett féltékeny aki bejön nekem, mondjuk ez kicsit megnyugtató a másik srác ügyével kapcsolatosan. Mit tennétek a hlyemben hogy megmaradjon a barátság?
2012. febr. 28. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne találkozgass vele és ne kísérgessen haza :/ hanyagold...
2012. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ugyanabba a szórakozóhelyre járuk, és akkor a másik srácot se látnám...
2012. febr. 28. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj célozni, hogy milyen jó barátom vagy, stb. stb. Ezt minél többször említeni. Akkor ő talán le tudja rendezni magában, hogy oké, friendzone, majd lesz valahogy. Az is szar érzés, de legalább nem kapott a srác nyílt visszautasítást. Ha átmegy pszichopatába, azaz nem fogadja el ezt, hanem ostromol, akkor meg leülsz vele, és elmondod neki. Ne törődj vele, ha tagad a beszélgetés közben, ezzel csak a büszkeségét menti. Kérd meg, hogy egyszer elmondhasd amit akarsz, megdzakítás nélkül. Itt közlöd vele, hogy szerinted ő többet akar, de felőled ez nem így van, kizárólag barátként tudsz rá tekinteni. Természetesen ha valamit rosszul láttál (így hagysz neki menekülőutat), és mégsincs így, akkor bocsánatot kérsz, és minden mehet tovább a régi baráti kerékvágásban:)
2012. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolást ne csináld, a közönyt elviselni még rosszabb, mint a "nem"-et... Én is nemrég randiztam egyet egy lánnyal, és úgy adta a tudtomra, hogy nem érdeklem, hogy semmilyen megkeresésemre nem reagált. Nagyon gerinces viselkedés, mondhatom:D
2012. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:) hát én se gondoltam arra hogy kerülöm meg ilyesmik.
2012. febr. 28. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő tud jeleket adni, te is tudnád gesztusokkal visszautasítani.
2012. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, zaklató ellen a legjobb a levegőnek nézés, de csak egy udvarias, de a legelborultabb agynak is egyértelmű "nem" után.
2012. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!