Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 év körüli nők! Ha 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli nők! Ha 2 év járás után megkérné a kezeteket a párotok, hozzámennétek? Vagy korainak gondoljátok még ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én hozzámennék a mostanihoz. :))



22, l

2012. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mmT ***** válasza:
2O-25 nem annyira fiatal, h "túl éretlen" lenne a dologra. ha kételyeid vannak, akkor lehet, h az érzelmek a bökkenő, nem a kor. /mindez szerintem/
2012. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ex barátomat 16 évesen ismertem meg 5évvel később meg akarta kérni a kezem mire én megijedtem és nem sokkal később otthagytam. A mostani kapcsolatomban beszéltünk a jövőről de mindketten úgy gondoljuk hogy még ráér. Puhatolózz mielőtt balul sülne el.
2012. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned, hogy korai-e. De ha ezen gondolkodnod kell és nem jön magától, hogy igen azt akarod, akkor valószínűleg korai.
2012. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet mondok Öreg! Még csak véletlenül se említsd neki, hogy meg akarod kérni a kezét. Én 3 év boldog együttlét után megemlítettem a dolgot.Ezután 180 fokos fordulatot vett és 4 hónap után eldobott mint egy taknyos zsebkendőt...
2012. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, és másfél év után boldogan mondtam igent.
2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát jobban örültem volna két év után egy leánykérésnek, mint egy megcsalásnak, az biztos! Szerintem azért két év alatt nagyjából ki lehet ismerni az embert, már ha nem havi 1 alkalommal találkoznak. De igazából emberfüggő. Én szívesen hozzá mennék a nemlétező páromhoz akár másfél év után is. (ha rendben vagyunk)


24/n

2012. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Válaszom igen. Mi 4 év ismerettség után kötöttük össze az életünket. (20, 22 évesek voltunk)

Azóta már van 2 lányunk, 10 éve vagyunk házasok, és ha visszatekerném az időt akkor most is hozzámennék.

2012. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen! Menthetetlenül szerelmes típus vagyok...23 évesen mondtam igent, 24 voltam mikor esküdtünk, 25 mikor született a lányunk...már 9 éve vagyunk együtt, nálunk sokáig tartott a folyamat, a 7. évben házasodtunk..viszont úgy gondolom, hogy mi elkéstünk ezzel...halódik a kapcsolatunk..:(
2012. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

4 év után kérte meg a szülinapomon 19 éves voltam 22 évesen mentem hozzá és 8 éve együtt vagyunk.

egy tanács olyan lányok biztos nem mondanak igen akik nem élték ki magukat! diszkóba járás más fiúkkal való flörtőlés

2012. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!