Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan nem lennék még elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem lennék még elég érett egy kapcsolatra? 18/L

Figyelt kérdés

Miért állitja ezt az a pasi, akivel együttszerettem volna lenni, vagyis együtt voltam (még nem jutottunk a sex-ig)?


Ha nem olyan lány vagyok, aki egy pasinak rögtön a nyakába ugrik, s szétteszi lábát, akkor az miért baj?


Miért baj az ha nekem kicsit több idö meg közelség kell ahhoz, hogy megnyiljak egy pasinak, hogy kitudjam mutatni az iránta való érzéseim?

Közelség alatt pl kézfogást értek, meg ugy néha - néha érintést, gesztusokat értek ezalatt

(nemtudom elmagyarázni most, de remélem megértitek mire gondolok :D )


Tudnék ezekre a kérdésekre komoly válaszokat kapni? :(

Korral s nemmel emelett!


2012. febr. 29. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdés kiírása közben te is érezted, hogy ez hülyeség. Csak azért mert nem fekszel le vele az első randin, még nem leszel éretlen a kapcsolathoz. Normális pasit kell keresni, aki nem csak a szexre megy, és rögtön elég érett leszel:)
2012. febr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 26/L vagyok, és épp most jutottam arra, hogy nem voltam ellég érett egy kapcsolatra, szóval könnyen lehet, hogy te sem vagy az, de ez nem a testiség miatt van.
2012. febr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert rosszul állsz hozzá szexhez. A szex elengedhetetlen dolog egy egészséges párkapcsolat egyáltalán nem idő függő.
2012. febr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na vajon mért állítja? Hogy befolyásoljon. Nem tudom mennyi ideig "ismerkedtetek" vagy jártok szex nélkül vagy hogy is van a kapcsolatotok. De 18 éves vagy, erre a korra, mindenki azt hiszi, hogy már rég érett egy normális kapcsolatra, amit akár be is akar bizonyítani. Gondolom a srác azt gondolta, hogy ettől majd "ágynak állsz" :D

Szerintem épp hogy érett vagy komolyabb kapcsolatra, mert nem arról szól, hogy első adandó alkalommal szét teszed a lábad, hanem szeretetet, szerelmet bizalmat akarsz. Ha a pasi azt mondja hogy "jaj mert nem fekszel le velem..." nekem gyanús lenne hogy nem is nagyon akar mást tőlem. Persze ha fél év alatt nem történt semmi az már más (kivéve ha szűz vagy) De az miatt senki se éretlen egy kapcsolathoz, mert nem akar x ideig lefeküdni a másikkal (kivéve ha csak szex kapcsolat)

2012. febr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felnőtt kor küszöbén simán lehetsz még gyerekes, idétlen, béna vagy bármi más, ami egy pasiból undort vált ki, és miután nem akar megbántani finoman leráz!
2012. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1#: Érett vagyok egy kapcsolatra, volt is már kapcsolatom, egy rövid. De ö állitja azt hogy éretlen vagyok, mert nem érti meg, sajnos, hogy nekem idö kell még megtudok nyilni feléje. :/


3#: Nem hiszem hogy rosszul állok a szexhez, csak mert nem ugy lettem nevelve mint a mai lányok, akik már 13évesen elvesztik a szüzességüket..ennyi


4#: 1,5hónapig ismerkedtünk neten, majd utána volt a tali. Most van 1hónapja hogy elösször találkoztunk, s akkor is passzolt minden közöttünk. ezért jöttünk össze. Utóbbi 1-2hétben nem voltunk igazán együtt, csak mint barátok, mert azóta hajtogatja hogy éretlen vagyok egy kapcsolatra. Ö is szégyenlösebb, mint én, ezért még kézfogás sem volt, sem csók. Egyszer próbált megcsókolni, 2.hét után, de rossz idöpontositás volt, sajnos, s nem tudtam viszonozni :(. Azóta van stressz :/

Amikor nemtudtam viszonozni a csókját, akkor mondta hogy nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra, mert ö szerelmet keres, érintéssel,csókolózással. Pedig én elöbb kézfogást szeretnék, pár talikor még csók nélkül, majd azután. :(

S még szüz vagyok.


5#: Ö is gyerekes, idétlen s béna, mert irtó sokat hülyülünk együtt, nevetünk, grimaszkodunk egymásra, mint a gyerekek :D

2012. márc. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!