Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a pasik? Mindegyik csak le akar feküdni velem. Pedig én komoly kapcsolatra vágyom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! :D Én is csak én az ellenkező nemet keresem 19/F
2010. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne pózolj alsóneműben myvipen, ne használj olyan szavakat mint: "cukcsy, szercsy, puszcsy, lávcsy" stb., ne viselkedj úgy mint egy ribanc, és ne a diszkóban töltsed a fél életedet. Egy kis alapműveltség sem árt. Ja és az sem kifejezetten vall komoly személyiségre ha minden hétvégén hányásig iszod magad. Ha ezek nem jellemzőek rád, akkor egyszerűen csak rossz helyen keresel
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
írj privit ha gondolod:D
2010. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az előző válaszára ne adj mert ez sátánista és gáááz
2010. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mind dugni akar:/ ez másnál is igy van
2010. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A sátánizmussal semmi baj. Nevet használni egy anonim oldalon, na az viszont bu­zis.

Mondjuk a válasz jó volt, nincs is nagyon mit hozzátenni.

2010. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
2010. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

biztos úgy nézel ki meg olyanokkal barátkozol :D :$ :> ^.^ (@)

16/F

2010. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire művelt te sátánfattyú! Játszod itt a strébert meg a WOW-ból vett kifejezéseiddel feszítesz mint pocok az üres góréban és ráadásul még hatméteres hónaljkutyád van ami kb olyan hogy amikor biciklizel véresre csapdossa a hátadat!
2010. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
xD Nálad röhejesebb emberrel sem nagyon találkozni itt.....Menj fel légyszíves pl az index fórumára, nézd meg a fórum etikett részt, és hihetetlen módon, ott is meg fogsz ismerkedni a "nicknév" és a "flamelés" jelentésével. Pedig annak sok köze nincs a WoWhoz.... Részemről ennyi, kreténekkel nem fogok vitatkozni
2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!