Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már több van köztünk mint barátság de van egy kis bökkenő mégpedi hogy ő 13 éves én 18 és kiváncsi lennék a véleményetekre hogy az ekkora korkülönbség ciki-e?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
várjál vele még 2-3 évet :D
2012. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Több mint barátság???

Legalább várd meg míg betölti a 14-et, mert büntetendő!


És ciki!! Ő még kiskorú, még az általánost sem járta ki!! Jézusom...

2012. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ha szeretitek egymást és nem látszik rajtatok a korkülönbség!
2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
eléggé!
2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, engem zavart amikor emberek közt voltunk, nem tartott sokáig.
2012. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, hanem bűncselekmény, ha bármi komolyabb is történik.
2012. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az osztálytársam is ugyanígy volt , 13 volt amikor összejött a 18 éves pasijával. 14 évesen le is feküdtek, és bár azóta is együtt vannak, (most 18 a csaj) folyamatosan megcsalják egymást és nem is szeretik egymást igazán. én ellenzem az ilyet, rosszul vagyok a kis 13 éves libáktól, és bocsi, de ti csináltok belőlük "utcalányokat". amikor 16 voltam elkezdett rám nyomulni egy 30 éves pasi, visszaküldtem a drága édesanyjába, h már legalább 3 gyereke kéne h legyen+felesége, ne pazarolja az idejét ilyen kis magamfajta tinédzserekre..
2012. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem a korkülönbség a ciki, hanem, hogy a lány gyerek. várj vele még pár évet.
2012. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Drága barátom ez pedofíliának minősül. Te már nagykorú vagy, ő meg még nem töltötte be a 14. életévét. Igen, ciki.
2012. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Buckalili válasza:
Emberek ez nem ciki Ha például egy 22 éves meg egy 27 éves ember járnak vagy egy 33 éves és 38 éves ember van eggyütt. De ezt még lehetne sorolni. Bűncselekménynek meg aztán pláne nem neveznem ugyanis a kérdező nem azt kérdezte, hogy ilyen korán ciki ha megfekteti!! Nem azt mondom, hogy ez így teljesen normális, de szerintem ne siessétek el a dolgot.
2017. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!