Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes, akkor nem számít hogy van e diplomája, milyen a végzettsége nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Így van.

Marhára nem az a lényeg, hogy van-e diplomája, hanem, hogy milyen emberileg hozzám!

2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Keféléshez nem kell diploma, de esküvőhöz és komolyabb döntésekhez kell a hasonló gondolkodás...
2012. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok diplomás ember csak az alapján képes értékelni mások értelmi szintjét hogy szintén van-e róla papírjuk.A párom végzettségét tekintve jóval "butább" mint én, mégis okosabb mint sok velem hasonló végzettségű társam. Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor ez egyáltalán nem akadály!
2012. febr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

normális esetben nem a diplomájába vagy szerelmes...

tehát nem

2012. febr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs diplomám, páromnak sincs, 25 évesek vagyunk, lassan 5 éve együtt, családalapítást tervezzük, saját lakásunk van, jó munkánk, szeretjük egymást. Ezekhez mind nem kellett diploma.

Az előző jól írta, sok diplomás "okos" az alapján választ h van e diplomája, és h milyen. Mintha anélkül nem lenne ember az ember. Sosem értettem az ilyen embereket.

Szal a kérdésedre a válasz: Ha szeretsz vkit, egyáltalán nem számít h van e diplomája vagy sem. A lényeg h szeressétek egymást.

2012. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PhD-m van, és minden nehézség nélkül beleszerettem egy férfibe, akinek érettségije. Nekem nem számít, de sokszor érzem, hogy őt aggasztja, és a barátok megjegyzései mindennaposak mindkét oldalról. A kapcsolat fél éve tart, és nagyon remélem, hogy nem fog rámenni erre.
2012. febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyanok, akiknek számít, ahogy valakiknek az számít, hogy csak egy sima átlagos autód van, vagy Ford Mustangod. Szóval ilyen gyökereket mindenhol ki lehet fogni.


Viszont az intellektuális egyenlőség nagyon is számít, anélkül hosszútávon nem tud működni egy kapcsolat normálisan, szerintem

2012. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem számít.
2012. febr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!