Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de mégis keres!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de mégis keres! Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, h pár hete szakítottunk a barátommal, ő mondogatja is nekem h legyünk jó barátok stb, de ha buliba van egyfolytában sms-eket küldözget, hajnalba hív hogy engedjem be, hülye indokokat talál ki hogy találkozzunk (pl. azt hogy most mikor nála voltam megláttam hogy ott az egyik hajcsatom, és nem akarta visszaadni, mert majd ez egy "indok" lesz hogy máskor is átmenjek hozzá. szval ilyen hülyeségeken pörög, de a szemembe mondja hogy nem akar semmit.
2012. febr. 29. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2012. febr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én ugyan így voltam a barátnőmmel... Megbeszéltük h. nem találkozunk meg semmi kapcsolat egy darabig és folyamatosan hívogatott meg irkált. Azóta ott tartunk egy hónap elteltével h. nem is köszönünk egymásnak és semmi. Lehet h. csak bűntudata van vagy az is lehet h. újra szeretné kezdeni csak fél h. a büszkeségébe csorba törik. Kérdezz rá konkrétan h. miért csinálja ezt és miért akar még mindig beszélni. Am olyan emberrel már nem lehetsz barát akivel már együtt voltál.. Tapasztaltam többször is és nem lesz akkora élmény mint azt sokan gondolnák. Mindig előtörnek a régi érzések.
2012. febr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: én is erre gondolok :D:D

2. válaszoló: próbáltam vele megbeszélni, de mindig kitér. és mikor mondtam neki hogy én is örülnék ha barátok lennénk, de szerintem ilyen komoly kapcsolat után lehetetlen, nem adott nekem igazat. szval nem tudom, a minap megmondtam neki, hogy beszélhetünk, de ne küldözgessen smseket, és ne találjon ki hülye indokokat hogy találkozzunk, mert én már nem akarok vele összejönni, de azért azt se szeretném hogy reményt keltsen bennem

2012. febr. 29. 16:10
 4/10 anonim válasza:
Akkor meg hagyd a f*nébe:D Ha sms-t küld ne reagálj ha meg hiv vagy valami ne vedd fel zárkózz el tőle és meg fogja tanulni h. már nem sok keresni valója nincsen nálad.:) 2 hét 3hét múlva már kezdhettek jóban leni ha akarjátok... De szerintem maximum csak köszönő viszony egy két szó váltás és pápá mert utána mindenben azt fogja látni h. te jeleket mutatsz neki h. kezdjétek újra:)
2012. febr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Meg akar b*szni!!! Érted????
2012. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tikana ***** válasza:
47%
Még mindig érez irántad valamit, ha másnem kötődést és nehezen enged el (vagy nem is akar). Én nem szakítanám meg vele teljesen a kapcsolatot, mert az kegyetlen tud lenni, de 2 hetente 10 percet lehet beszélgetni vele baráti alapon, aztán ha ő is tovább tud lépni ez is ritkább lesz...Szerintem...
2012. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vonzza a puncid!
2012. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, és azóta már együtt vagyunk újra :)
2012. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi sokszor újrakezdtük és mindig ugyanaz lett a vége, persze egy kicsi részem szeretné újrakezdeni, de akkor már inkább továbblépnék és másoknak is adnék esélyt, minthogy megint ugyanazt átéljem, hogy egy ideig jó, aztán megint szakítás a vége
2012. márc. 10. 12:13
 10/10 anonim válasza:
Biztos bentmaradt egy söre a frigóban
2012. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!