Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves szerelem után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves szerelem után szakítottunk. Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt a barátnőmmel ő azt mondta nekem h. elmúlt az az érzés amit az elején érzett. Már kb. egy hónapja nem vagyunk együtt. Elején megbeszéltük h. nem találkozunk tartunk egy hónap szünetet amiből a végén két hét lett... Mondtam neki .h ne hívjon ne keressen. Másnap irt hívott meg minden és ez ment folyamatosan egy hétig. Azóta is beszéltünk. Semmi nem változott. Aztán egy héttel ezelőtt be jentette h. neki már pasi gondjai vannak. Én őszintén leírtam neki egy szép üzenetet h. mit gondolok az egész szakításról meg mindenről... Erre ő letiltott mindenhonnan nem hív nem köszön... Így nekem is egyszerűbb elfelejteni de mégsem... Mivel iskolába együtt járunk de szerencsére csak pénteken találkozunk úgy egész héten. Haverommal játszottunk egy olyat h. mérem az időt hányszor néz rám.(én nem is törődtem vele nem néztem nem foglalkoztam vele mintha nem is ismerném szinte) 4 perc alatt 11-szer nézett rám és egész nap figyelt h. mit csinálok jött oda a közelembe... Amikor nevetett akkor is az erőltetett nevetés volt (egy év alatt megismertem milyen az)...azóta nem beszéltünk ugyan úgy...Úgy érzem még szeret csak neki kell a szabadság meg ilyenek h. másokat is megismerjen stb. Az utolsó hónap sok vitával veszekedéssel telt el és lehet azért nem akarja újra kezdeni mert fél h. megint azt fogjuk csinálni... De ha teljesen elhanyagoljuk egymást akkor el fogjuk felejteni a dolgokat... Szerintetek hagyjam vagy pedig 2-3 hónap múlva megint kezdjek el vele valamilyen kapcsolatot kialakítani? Ez egy nagyon bonyolult dolog és ezért írok ide nektek:) Jah és az is eléggé közre játszott h. magába zárkózott és csak akkor mondta el az érzéseit amikor már betelt a pohár és sírás kerülgette meg ilyenek... Pedig mindig mellette álltam minden téren:/
2012. febr. 22. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

ezzel csak azt akartam kifejezni, h ha 1 év után szétmentetek, és netán újra összejönnétek, ugyan ez lenne. Volt már benne részem. Ugyanazok a problémák jönnének elő, mint először. Sztem próbáld meg elfelejteni, ne foglalkozz vele a suliban sem. Sok csaj van a világon, találsz jobbat is. Ha neki szabadság kell, akkor legyen szabad.

2012. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ment a dolog, akkor később sem fog menni és ugyanazok a problémák jönnek elő. Felejtsd el őt, ő már a múlté, ennyi volt. Semmi értelme vele foglalkoznod, majd lesz más, neked való lány, akivel boldog leszel. Idő kell, majd teljesen el fogod őt felejteni, de ne foglalkozz vele, ha lehet, kerüld a társaságát.
2012. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így jártam az én csajomnak is szabadság kellet, csak két nagy különbség van kettőnk között mi rég kijártuk az iskolákat illetve a csaj már nem keres mert én is elmondtam, hogy hanyagoljuk egymást azóta nem sok szór de beszéltünk ilyen olyan ügyekről. Én az elején minden áron vissza akartam menni hozzá. De az idő segít és ha tényleg fontosak vagytok egymásnak akkor a sors még összehoz benneteket. Arra hogy néz ne foglalkozz vele annál jobban fogja zavarni a dolog minél jobban leszarod én is megtanultam ezt a leckét azon a csajon aki mindenkinél fontosabb volt számomra, én nyomultam ő meg még jobban távolabb került tőlem. Arra meg, hogy a káposzta jó melegítve ne hallgas számtalan példát tudnék környezetemből elmondani csak az a titok a problémát meg kell beszélni és akkor ha tudtok változtatni akor máskép is elsülhet a dolog. De egyelőre hajd a lányt szabadon és szard le :) fel a fejel kitartás :)
2012. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt szeretném én is egy részben... De viszont azt ő is tudja h. én mindent megadtam neki és ezerszer elmondták neki h. ennél többet nem fog neki adni semmit... 20 éves vagyok rengeteg barátnőm volt de ő volt az első szerelmem... Sok ismerőse megmondta h. csak hitegeti magát mert közbe szeret csak nem meri bevallani:/ Viszont annyira meg már ismerem h. ha mégis bevallja nekem nem fog szólni:D
2012. febr. 22. 12:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez volt a legfőbb oka a szakításnak h. én is elvesztettem egy családtagomat sajnos és megtanultam magamba megőrölni a problémáimat nem vagyok valami közlékeny típus... De a koromhoz képest sokkal felnőtteb gondolkodásom van... Igaz ebben az esetbe olyan vagyok mint egy óvodás... És ő is csak amikor már tényleg muszály volt vagy veszekedés formájába jött ki belőlünk vagy pedig (őt) a sírás kerülgette... Nekem is rengeteg ember van aki fél év év 3 év utána szakításokon mentek keresztül és most veszekedés meg minden egyéb konfliktus nélkül boldogan élnek... Ilyenkor rossz rájuk nézni mert tudom h. nekem is ilyen lehetne de viszont nagyon örülök neki h. ők ilyen jól megvannak:)
2012. febr. 22. 12:20
 6/13 Amazing ***** válasza:

Az én barátnőm meg azt hitte hogy gondolatolvasó vagyok :D

És mikor rájött hogy nem, az nem tetszett neki :D

Az a baj, hogy még fiatalok vagytok úgy mint én is és még sok férfi és nő vár rátok.

Remélem neked jutnak a nők XD

A lényeg hogy nem a suliból kell csajt választani, mert most még nincs, meg most még nézi hogy nem e csajozol, meg féltékenykedik, de két hónap múlva meg valamelyik másik sráccal fog tekerni és szar lesz, még ennél is.

Találj egy másik nőt, ami tönkrement azt elég nehéz vagy lehetetlen "megjavítani" ebben az esetben.

Volt egy szép éved, örülj neki, majd rájön hogy fottyos volt, te meg találsz egy normálisabb lányt addigra.

Kitartás és fosd le jó magasról :)

20/F

2012. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ezaz:D neki már van pasi problémája:D és mondta h. neki nem kell csávó egy darabig:DxD hát itt van:) De mikor meg én beszéltem egy csajjal ugy nézett mint egy vadállat:D:P Am maradok ink a lányoknál:D akkorát nem csalódtam h. váltsak:D
2012. febr. 22. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
3 válaszoló vagyok valószínűleg te is abba hibába estél amibe én is. Nekem is volt már egy pár csajom de egyet sem szeretem meg annyira mint az utolsót és én is megadtam mindent és erre a jóra a csajok rá unnak:( ez a női logika valószínűleg a jó nem kell kell a szar. Misem tudtunk sok dolgot megbeszélni mind a ketten nyeltünk inkább még teli nem lett a pohár. Az hogy mi újra együtt az csoda lenne mert szerintem már nem tudnék bízni benne mindig ott motoszkálna mikor hagy el újból, ezt meg nem akarom szerintem lépj tovább, és ha tényleg szeretitek egymást úgy is össze jöttök még de erre ne várj élj tovább. Én 5 hónapja szakítottunk még ma is minden nap gondolok rá de élem az életem akár, hogy is fáj.
2012. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez pontosan igy van ahogy irtad!:/ És én is ettől félek h. tudom magamba h. ő is meg én is szeretjük egymást de ha mégis megint összehozna a sors minket akkor nem bíznák meg benne mert nem fogadok el még egy ekkora csalódottságot mint most érzek... Az érzelmeim olyan szinten vannak most mint egy kis 15 éves tapasztalatlan kis srácnak. Lehet beképzeltnek fogok tűnni de nem zavar... Tudom h. ennél többet nem fog megkapni senkitől amit tőlem kapott:/ Az meg megint más kérdés h. mi lesz ha meglátom egy másik sráccal...:/ Biztos bekattanok:) Az meg nálam nem jó...:/
2012. febr. 22. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt én túléltem mert lefogtak így csak szövegelni tudtam de levertem volna másik srácot, lehet ez is nagy képű duma lelehet pontozni de kettőnk között a különbség szemmel látható volt. Az meg hogy mástól nem fog annyit megkapni na ponti itt rontottuk el mind a ketten, erre untak rá a csajok :( én is lelkileg mint a kisgyerek akinek elveszik a kedvenc játékát úgy éreztem magam. Sportolj keres új hobbikat és meglátod jobb lesz, mondom én aki most kezd lábra állni :)
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!