Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mien szerelemre utaló jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien szerelemre utaló jelek vannak ha beszélsz egy lánnyal? Mondjuk az utalhat e szerelemre hogyha csavargatja a haját ha vele beszélek vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha leplezi, akkor semmi.
2012. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Oan
2012. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sztem nincsenek ilyen jelek. mert pl én bárkivel beszélek mindig csavargatom a hajam de attól még nem tetszik az illető...am meg elvileg ha egy lány beszélgetés közben feléd fordítja a lábfejét akkor is tetszhetsz neki...de rám ez se igaz...úgyh valójában ez kiszámíthatatlan nem lehet tudni max abból tudod megállapítani h zavarban van e ha meglát meg ilyenek:)
2012. febr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát például a következő szavak garantáltan arra utalnak ezt az amerikai pszichológiai egyetem kutató részlegének tanulócsoportja hozta napvilágra 2008-ban 21 év kutatás után!!

A szavak/jelek:

- szeretlek

- imádlak

- viszont szeretsz??

- stb a listát a szánalmaskérdések.hu/hülye vagyok oldalon találod!!!

2012. febr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez önmagában nem utalhat semmire... DE, ha elpirul vagy nagyon közömbösnek látszik, akkor talán.. DE hát sok ilyen tényező van!!!

én például mindig bilizgálom a pulcsi cipzárom, ha azzal beszélek, aki tetszik. :)

2012. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha csorog a nyál a szájából, miközben rád bámul.


Na viccen kívül: inkább a pupilláját nézd meg, ha kitágul, mikor veled beszél, az jelenthet valamit, persze csak ha nem hótsötétben cseverésztek.

2012. febr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az h csavargatja a haját azt is jelentheti hogy unatkozik, ezért kell v.mi elfoglaltság!!!

Amúgy nincs ilyen ha egy nő takarja akkor nem fogod megtudni.

Ha meg nem takargatja akkor elég vak vagy h nem kaptad még le!

De ha csak úgy odamegy hozzád h ölelgesd meg "játékból" meg teszi a "pics áját" vagy egyéb hasonló testi érintkezést kezdeményez töbször is akkor v.szinű tetszel neki!

De az elöző hozzászólásom is igaz!!!!!!!!! Csak észre kéne venned, h oda meg vissza van érted, lejön amikor csak hívod, figyel rád, stb.

2012. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jellemző, hogy elpirul, nem néz a szemedbe, hogy feltűnőbb legyen, jobban odafigyel a külsejére. Remeghet a keze, a hangja. Aki ezeket testi jeleket képes leplezni, le a kalappal!
2012. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17:44-es hozzászólónak.

Te mit néztéll?????????, Találkoztál már lánnyal?

Komolyan. remegő kéz elpirult arc. ez nem egy roha.d disney mese.

2012. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tágulo pupilla pedig nem jelent semmit ez baromság. az azt jelenti h valamire figyel. ha olyant modasz amire épp gondol meglepődik és kitágul ettől még nem szeret. Ha mögötted egy helikopterből 6 elit alakulatos SAS katona ereszkedik le P90 taktikai gépfegyverrel a kezében, maszkkal a fején akkor is ki fog tágulni a pupillája aztán lehet h úgy beszarik, hogy azon nyomban egy kis tűfejnyire összemegy neki! De ettől még nem tudod meg, h szerelmes e beléd.
2012. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!