Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lúzer az, akinek még a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer az, akinek még a netes társkeresőn sem jön össze?

Figyelt kérdés

Évek óta nem volt párkapcsolatom. Nincsenek barátaim, így bulizni nem járok. Marad a net, ahol csak kudarcok érnek. Valaki az első randi után nem jelentkezik, de pár napja egy szerintem jól sikerül telefonbeszélgetés után tünt el az illető. Munkahelyemen sok emberrel találkozom, de aki tetszene, az semmilyen jelet nem ad, arról nem is beszélve, hogy a főnököm azt mondta, hogy ha úgy gondolom kereshetek másik munkahelyet...

Egyedül élek, de milyen élet ez?

Lehet humorizálni!

27/L


2012. febr. 29. 19:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki??? Kép???
2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Ez olyan ocsak duma hogy nincsenek barátaim. Képzeld nekem sincs. Vagy is van 2 összesen azt ennyi és mégis van barátnőm. Esetleg ismerkedjél emberekkel pl simába lehet buliba bekapcsolodni egy társasághoz, vagy spontán odamenni ismerkedni aki szimpatikus neked.


20/F

2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Nem reklámozom magam,ne haragudj!

Csak jó volt kiírni magamból.

2012. febr. 29. 19:35
 4/54 anonim ***** válasza:
inkább élőben keress...ja és barátok nélkül is nehéz, szal azok is kellenének
2012. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
20 éves fiúként bizonyára spontánabban tudsz buliban ismerkedni.
2012. febr. 29. 19:37
 6/54 anonim ***** válasza:
azért fontos egy nőben a külső .. Van egy mondás.. Külső meg fog belső megtart...
2012. febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
szia csefy, azért a neten, mert élőben évek óta nem sikerült ismerkednem
2012. febr. 29. 19:37
 8/54 anonim ***** válasza:
szépnek tartod magad ??
2012. febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolom, hogy a külsőmben van a hiba, csak nehéz feldolgozni.
2012. febr. 29. 19:38
 10/54 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Regisztrálj több oldalra, főleg ahol az ellenkező neműből van több, nekem a startrandi volt, ami bejött, nem tudom, még megvan-e. És ne vedd komolyan az összes pasit, akivel randizol, mert mindenki több vasat tart a tűzben és sok másik lánnyal is találkoznak.
2012. febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!