Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lúzer az, akinek még a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer az, akinek még a netes társkeresőn sem jön össze?

Figyelt kérdés

Évek óta nem volt párkapcsolatom. Nincsenek barátaim, így bulizni nem járok. Marad a net, ahol csak kudarcok érnek. Valaki az első randi után nem jelentkezik, de pár napja egy szerintem jól sikerül telefonbeszélgetés után tünt el az illető. Munkahelyemen sok emberrel találkozom, de aki tetszene, az semmilyen jelet nem ad, arról nem is beszélve, hogy a főnököm azt mondta, hogy ha úgy gondolom kereshetek másik munkahelyet...

Egyedül élek, de milyen élet ez?

Lehet humorizálni!

27/L


2012. febr. 29. 19:33
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Nem! Gizi!

Óbakker!:))

2012. febr. 29. 19:57
 32/54 anonim ***** válasza:
Gizi.. elég gáz név.. :DD
2012. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
19:48-as vagyok. Ha férfi lennél, egy kevésbé vonzó ember is megszépülhetne a szemedben, ha belsőre nagyon bejön. De mivel nő vagy, és válogatós, nem tudsz mit csinálni.
2012. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Válogatós vagyok, mert kell a vonzalom egy kapcsolathoz?

Pont most beszél egy prosti az aktívban, na ő nem válogatós...

2012. febr. 29. 20:00
 35/54 anonim ***** válasza:
nincs pasid..sírsz..és még válogatsz is? Szép.. :DDD
2012. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Iszol valamit?!:D
2012. febr. 29. 20:03
 37/54 anonim ***** válasza:
persze.. de te fizetsz.. :D
2012. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Na jól van, fiúk-lányok!

Leszűrtem a konzekvenciát.

Aki nem csúnya, nem buta és mégsem talál párt kizárólag önmagát okolja a válogatós csúnyája miatt.

Na megyek a fészbúkra és felrakok egy fotót kisbugyiban, húszezresekkel magamon.:D

2012. febr. 29. 20:06
 39/54 anonim ***** válasza:
én meg a képet akkor a napiszarPontcomra.. :DDDD
2012. febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy nekem összejött. Hát szerintem meg igenis válogassál. Főleg, ha egy életet akarsz leélni valakivel, akkor nehogymár az elején kompromisszumot kössél!! Nekem kb. 30-an írtak két hét alatt, mind nagyon kedves volt és normális, egy volt olyan, akire azt mondtam, hogy na neee. És tettem fel képet a társkeresőre, mert így kiszűrtem, akinek eleve nem jött be a külsőm.
2012. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!