Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nők! PMS (pre-menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! PMS (pre-menstruációs szindróma) alatt ti is kiállhatatlanok vagytok és még a barátotoktól is elmegy a kedvetek? Találkoztok, beszéltek ilyenkor egyáltalán vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele....semmi kedvem sincs, bunkó vagyok,csapkodók... de amúgy én gyakorta
2012. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehezen viselem el ilyenkor a barátomat is, de sok mindent nem tehetünk, mert együtt élünk. De úgy néz ki, múlt időben kell beszélnem, mert amióta szedem a Premens nevű gyógyszert, sokat javult az állapotom.
2012. febr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én állandóan bőgök, és irtó bunkó vagyok..Persze leginkább azzal akit a legjobban szeretek a Kedvesemmel..
2012. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom magamról, hogy olyankor elviselhetetlen vagyok, amit általában úgy kezelek, hogy nem, vagy alig beszélek. Az az öt nap nekem olyan mintha nem is lett volna, az egyetlen amit ilyenkor képes vagyok elviselni, hogyha odabújhatok a páromhoz. Együtt élünk, szóval találkozunk, nyilván beszélgetünk is, de hála a magasságosnak ő is érzékeli, hogy mikor milyen témákat kell bedobni, mert a nap végére - munka, suli miatt nyilván csak akkor találkozunk - használhatatlan vagyok.


Egyszer megkérdeztem tőle, hogy mit gondol erről az egészről, és közölte, hogy ő igazából szereti, mert ekkor érzi igazán, hogy mennyire támaszkodom rá. Bár ha lehet a hisztiket ő is kukázná.

2012. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!