Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esik, de nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, de nem akarok sokat nyavajogni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval körülbelül egy hónapja. Minden oké lenne azon kívül, hogy azon kívül mikor találkozunk nem nagyon beszélünk. Ugye van a faszbuk, de annak én nem vagyok igazán híve tehát ritkán megyek fel, ha meg fent vagyok többnyire pont elkerülöm. Más nagyon nincs ahol beszélhetnénk csak telefon...de nem hív, én sem hívom. Se sms. Igaz én sem küldök, de azért jól esne, ha néha írna valamit csak hogy tudjak róla. Nem rinyálnék, ha többet tudnánk találkozni, de nem tudunk. Mindig ellentétes napon vannak edzéseink, na meg ott a suli, és egyedül a péntek, szombat, vasárnap marad. Amiből mikor hogy alapon jön össze találkozó. Tehát kevés...:( Nem akarok neki emiatt szólni, tudom hogy a találkozásról nem tehetünk. Szerintetek? Normális ez? Mármint hogy ilyen keveset találkozunk. Amúgy mikor együtt vagyunk nagyon jó, meg semmi probléma nincs, csak ugye ez...
2012. febr. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan beszélhetsz erről vele. Lehet, hogy majd eleped, hogy írjon Neked, de azt hiszi, hogy Te ezt tapadásnak veszed. Mondd el neki, hiszen ahogy egy jóbarátom mondta:

"Néma gyereknek anyja sem érti, hogy mi fán terem a merre hány méter" Aztán pár sör után lerövidítette: "Néma gyereknek apja f@szát"

:D

2012. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!