Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt napja ért véget a 8 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt napja ért véget a 8 éves kapcsolatom. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Teljesen kibuktam, 5 napja nem eszem, csak sírok. Hihetetlen nagy fájdalmat érzek, ugyanakkor ürességet is. Nem akarok élni sem, nélküle unalmasnak, színtelennek érzem az életet, monoton, unalmas minden, nem látom semminek az értelmét. Érzem a konkrét fizikai fájdalmat a mellkasomban, ami szinte majdhogynem kettészakítja a szívem. Nagyon fáj... Napról napra rosszabb, egyre kevesebbnek érzem magam, egyre üresebbnek. Meddig marad ez így? Milyen gyógyírt tudtok? Úgy érzem, nem akarok elszakadni tőle nem akarom elfelejteni, gondolni akarok rá...pedig fáj. De 8 évet nem akarok elfelejteni, nem akarom erőltetve elhessegetni a gondolataimból, ha odaférkőzik. Együtt laktunk 4 évet, volt közös kiskutyánk, mint egy család :( Borzasztó. Új barátot most még nem akarok, alkohol, stb kilőve. Köszönöm!

25L


2012. febr. 29. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ért véget?Ha lehet béküljetek ki 8 év nem kis idő.
2012. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szóról szóra ugyanezeket éreztem fél évvel ezelőtt. Nem tudok mit tanácsolni, ezen tényleg csak az idő segít. Nekem az első 3-4 hónap volt a legrosszabb, utána már jöttek jobb időszakok. De még most is van, hogy elfog a nosztalgia és olyankor összeszorul a szívem. Sok erőt kívánok.


26 N

2012. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Megvigasztaljalak? Írj üzit.
2012. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Figyelj én srácként egy párhónapja éltem át ezt csak a mi kapcsolatunk rövid volt, elég ahhoz hogy meg szeresem. Semmi kép ne ülj otthon egyedül menj végre jön a jó idő sétálni barátnőkkel beszéld ki ami benned van, sírj a vállukon és menj bulizni nem feltétlen a pasizás miatt kapcsolódj ki, sportolj foglald le magad / nekem ez nem sikerült:)/ és az idő segít. Miért szakítottatok?
2012. febr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Ez már végleges, vagyis úgy értem, hogy már nincs békülés? Jól átbeszéltétek a szakítást? Mert 8 év az azért nem kevés idő. Az idő segít, majd meglátod! Kitartás! Vigasztaljon, hogy majd lesz valaki más, aki jobb lesz, mint ő volt..:)
2012. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú ilyet olvasni.
2012. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pisztoly
2012. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
8 évig voltatok együtt, adj magadnak időt, hogy kiheverd a szakítást, nekem még nem volt ilyen hosszú kapcsolatom de biztos, hogy nem megy egyik napról a másikra.
2012. febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még most rossz de egyet értek az előttem szólóval. Nekem is kellett 3 hónap hogy kiheverjem a 2,5 éves kapcsolatom.


Mivel az életed nagyrészét kitöltötte, most valsz egy űrt érzel. Azt ajánlom kezdj magaddal foglalkozni. Keress új hobbikat, érdeklődési köröket, tágítsd a komfort zónád, és tanuld meg élvezni az életet egyedül is. Ehhez nem kell semmi féle fiú. Te önmagadban is értékes vagy. Csak akkor érdemes fiúzni, ha már begyógyultak a sérüléseid, és helyre állt az önbecsülésed, mert ha nem akkor csak plussz sebeket okozol magadnak. Ebben elég őszintének kell lenned magadhoz. :)

És akármi is történt köztetek, nézd ennek a 8 évnek a jó oldalát. Rengeteget tanultál és tapasztaltál ebből a kapcsolatból. :)

2012. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem, sajnos nem lesz ebből már semmi, pedig én lennék a legboldogabb, higgyétek el! :(((
2012. márc. 1. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!