Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék könnyíteni a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék könnyíteni a lány életén?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt,aki nagyon szomorú mostanában,mert szakítottak a barátjával.


és most én,hogy tudnék könnyíteni az életén, mert az a helyzet h nekem nagyon tetszik, de nem akarom letámadni,mert még szerintem nem tette túl magát az előző kapcsolatán...ilyenkor hogy kell bánni egy lánnyal?


2012. febr. 29. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, odafigyelő. Éreztesd vele, hogy szüksége lehet rád a nehéz pillanatokban és nevettesd meg minél többször, előbb-utóbb elfelejti a volt barátját és rád fog koncentrálni (:
2012. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugy hogy meg veletlenul se engedd hogy a valladon sirja ki magat.szorakoztasd, felettesd el vele a regi kapcsolatat, eszebe se jusson.

ha a te valladon sirja ki magat akkor majd o fog eszebe jutni rollad.

hogy ezt hogy oldod meg az mar a te kreativitasodon mulik.

2012. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyet értek. Engedned kell hogy meséljen neked, hogy megbízzon benned, viszont nem túlságosan mert a végén csak barátként fog tekinteni rád. Tehát ahogy már mondták, meg kell nevettetni, elterelni a gondolatait. Az együttérzés és sajnálkozás nem segít.


Eleinte lehet nem lesz sok látszatja de később...

2012. febr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!