Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén milyen módszerrel a legjobb a csalót szembesíteni hogy színt valljon és ne tagadja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Konkrét tényekkel, bizonyítékokkal.
2012. febr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kézzel fogható nincs nyilván,de a többi az mind biztos forrás.igazából arra vagyok kíváncsi hogy ilyenkor melyik a helyes viselkedés amivel lehet rá hatni?erélyesebben?megértőbben?felháborodva?vagy még is hogyan?
2012. febr. 29. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Le kell buktatni. Legjobb ha elcsábíttatod egy olyan barátnőddel/barátoddal, akit nem ismer. Esetleg buktasd le neten.
2012. febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Erzelmi kapcsolat, amikor a tarsunkat nem birtokoljuk, tehat ha kilepni akar a kapcsolatbol ehhez joga van, ha megcsalt, akkor ezt eltudod fogadni, mint tulajdonsaga a parodnak, vagy szokasa, hiszen lehet, hogy nem egy huseges tipus, tehat vagy elturod, vagy pedig te szallsz ki a kapcsolatbol!
2012. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
De amit biztos forrásból tudsz, az vajon biztos megcsalásra utal? Nem kimagyarázható kategória?
2012. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyíték. Sms, levél, látta valaki. Meg kell mondani, hogy tudsz róla, és kész. Ha csak gyanakodsz, akkor viszont felejtsd el a témát.
2012. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én (nem megcsalásnál, csak egy durvább hazugságnál) addig kérdezgettem hogy "mit csináltál délután? És csak ennyi? Nem történt aztán semmi?" amíg el nem mondta. Szerintem végül jobb, hogy ő mondta el. Sokáig nem is tudta, hogy már máshonnan tudtam a dolgokról.
2012. febr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem is lennék kiváncsi a mondókájára.Miért akarod, hogy bevallja?!Ha már úgyis tudod...
2012. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bizonyitékod van arra hogy megcsalt?mennyire biztos?
2012. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez most hihetetlen, de nálam mindig bejött! Nálunk erős volt a gyanú, ezért szóltam,hogy üljünk le beszélgetni. Mivel nem volt tiszta a lelkiismerete, ideges volt. Mondtam, hogy valami nincs rendben, és rettentő megértően viselkedtem (nagyon sok önuralom kell, hogy ne tépje le az ember a fejét), emiatt kitálalt magától. A következő esetnél is bejött a megérzésem, és mivel megint normálisan viselkedtem vele, elmondta azt, amit tudnom kell. Azóta elváltunk, és a következő kapcsolataiba is nagy betekintést engedett. Majd' megöltem azért, hogy megcsalt, becsapott, hazudott, de ha van önuralmad, megéri, hogy másként nézzen rád, mint egy hisztis p*ra, és tisztelni fog. Nálunk legalábbis ez van. De a partnertől is függ. Azt se higgye a másik, hogy megteheti. Érzékeltetni kell velük, hogy fáj.
2012. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!