Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal (27) vidéki srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (27) vidéki srác vagyok; sohasem volt még kapcsolatom, nem is randiztam még, alapvetően nincs szerencsém a lányokkal - hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évek jórészt persze tanulással teltek, de hiába próbáltam főleg az egyetemi évfolyamtársak között ismerkedni a lányokkal, nem lett jó vége :P Hogy nem volt randim, azt úgy értem, hogy olyan találka, amit mindketten randiként fogtunk volna fel, nemcsak én :D Nem vagyok egy szívdöglesztő típus, igaz, ronda sem, habár talán visszahúzódóbb vagyok, mint kellene. Főleg huszonéves lányok: mit ajánlanátok nekem, hogyan kezdjem a kapcsolatkeresést? :)
2011. aug. 13. 12:21
1 2 3
 1/25 kittip ***** válasza:
91%
Járj el szórakozni, éld az életed, és előbb utóbb úgyis eljön az a lány akire vártál. Viszont ha megtetszik egy lány, nyugodtan szólítsd meg, próbálj vele beszélgetni, esetleg számot cserélni... Hidd el, össze fog jönni...
2011. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Első a magabiztosság, határozottság, derű. Ez mindenkinek feltűnik. :) Ilyenre ránéz az ember. :)

Nem érdemes másokat utánozni, nem mindenkinek áll jól, ha nyomul vagy csak próbálkozik. Nem mindegy, milyen lányok jönnek be, azokhoz megint más "stratégia" kell...

Sokat kell mozogni társaságban, és mindenkivel barátságosnak kell lenni, beszélgetni, nem rögtön a jövőt tervezgetni. Az kialakul. Hagyni kell kibontakozni a dolgokat, a szimpátiát már fel lehet ismerni, onnan már lehet tovább lépni. De konkrétan úgy járni-kelni, hogy párt keresel, nem lehet... Előbb ismerkedni kell. :) Ehhez meg nem kell sem jó pasinak, sem partiarcnak lenni. Bárhol lehet ismerkedni.

Én lány vagyok, huszonéves, ha valakivel összemosolygok, lazán el is kezdek beszélgetni, ha olyanom van, bárhol. :D Én se voltam mindig ilyen, de tudom azt, hogy ebben nincs para. Ember vagyok, kommunikálni kell. :) Ettől még nem hiszi azt a másik, hogy járni akarok vele, vagy mittomén, viszont megtanít ismerkedni, nem félni a másiktól. :) Utcán, buszon, közértben, bárhol lehet ismerkedni... :) Mindig van miről beszélni, szituáció hozza. Aztán az egyik fél úgyis lép, ha többet akar. Ne már 27 vagy, lazán kéne mennie a dolgoknak. :) Ideje, hogy belejöjjél. :DD

2011. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ!
2011. aug. 13. 16:56
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, utánanézek az olvasmányoknak!
2011. aug. 13. 21:01
 5/25 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben játok én is. Csak 22 FFI.


De sok sikert, mást nem tudok mondani.

2011. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 EmilyRose válasza:
100%

Ami azt illeti, én is hasonló cipőben járok, csak annyi különbséggel, hogy én viszont lány vagyok. Igaz, én sajnos megtapasztaltam már a kapcsolatok felől valamit... Ne kezd el spontán ragaszkodni valakihez, akivel soha nem találkoztál... Én 4 évig szenvedhettem egy valaki miatt, aki teljesen magamra hagyott, mikor kiderült, hogy állás kaptam Angliában...


20/L

2011. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te, hasonlítunk a leírtak alapján jellemre is. Én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, de elég ijesztő belegondolni, hogy így telnek az évek és semmi sem alakul ki. :S
2011. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Annyira nem is vagy már fiatal :O

Netes társkeresőket próbáltad már? Írásban talán könnyebb felkelteni az érdeklődést, aztán lehet találkozgatni, több lánnyal is. Nekem sok pozitív tapasztalatom van erről, tudom ajánlani.

ja, és ne görcsölj! Attól, hogy valakivel szóbaállsz, még nem kell folyton azon pörögni, hogy ő lány, te meg fiú vagy, és akármi is lehetne.

28/N

2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Wer ficken will, muss freundlich sein!
2011. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

fogd fel ugy hogy NEM NAGY DOLG rosz kulsovel is lehe csajozni nem hogy jo kulsovel. es akkor abba gondoj bele hogy ha ugyanazt mondja egy ronda csavo es te akkor a rondanak ossze jon neked nem. van ez igy es gondolkodastol fug minden. nem magadonn valtoztass ami kulso ,stilus, szokasok, hanem a GONDOLKODASODON VALTOZTAS es mondom mi a kulcs AZ ELERHETETLENT ATALAKITOD ELERHETOVE azzal a tudattal mesz el h meg van a csaj es nam parazol h mit mondasz mert tudod azt h naladnal sokkal rondab csavo ha ugyanazt mondja mind te akkor o fel tudja szedni a csajt MERT JOL GONDOLKODIK AMI AZ H MEG LESZ.


es a masik dolog ha ugyerzed hogy barmijen apro sikered is volt ami nem kel sex legyen meg csak csok sem hanem egy mosoj vagy puszi vagy barati oleles szoval ami neked jo volt es este amikor fekszel le gondold vegig h mi volt az nap es mond h koszonaom h ez tortent ma velem.

2011. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!