Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha egy pasi túlságosan boldog?

Figyelt kérdés

úgy értem,h életvidám,mindig jól érzi magát, mindenen röhög,úgy tűnik mintha az ég1adta világon semmit se venn komolyan...de mégis megállja a helyét az életben,és határozott,magabiztos,talpraesett...


Csak folyamatosan boldog,ez nem zavar titeket?



2012. márc. 1. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem. Ha állandóan vihogna, és mellé tényleg egy idióta lenne, akkor viszont már zavarna.
2012. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a boldog pasikat, ha azok nem komolytalanok, persze viccelődni lehet, de amikor nem arra van szükség ne csinálja.
2012. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogyha komoly dolgokról beszélek vele és röhög az igen zavarna, meg az ha mondjuk én ott sírok ő meg röhögve vigasztal.. az zavarna amúgy nem sőt lehet hogy én is boldogabb lennék ha látom hogy ő boldog!
2012. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem zavarna ha mindig boldog de ha a helyzet úgy kívánja legyen férfi:P
2012. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint ezt úgy érted, hogy ha a párunk mindig túl boldog stb?


Én jól érezném magam,ha ilyen párom lenne,megosztaná velem is az örömét,és együtt éreznénk jól magunkat,boldogan:)

2012. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!