Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy udvarlom ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy udvarlom ugy elfogadjon hogy már van gyermekem más apátol söt már sajátot tervez velem tényleg felválalná s ugy szeretné mint a sajátját?

Figyelt kérdés
Vajon szerelmes ha igy gondolkodik?
2012. márc. 1. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2012. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dottorre ***** válasza:

Miért ne??

Az utolsó kérdésedre pedig a válasz az első kérdésedben van.

2012. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
létezik, de legyél nagyon óvatos és körültekintő! az első lila köd hamar felszáll, amitől mindenbe belemenne az ember, később meg jönnek problémás hétköznapok és hideg fejjel másként mérlegel az ember! ezt tapasztalatból mondom! F/36
2012. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én, ha szerelmes vagyok egy nőbe és úgy jön ki a lépés, akkor ugyanúgy nevelném, mint a sajátomat. Mondjuk én szeretem a gyerekeket és a legfontosabb, hogy ők is engem, így ez számomra nem okoz plusz terhet. Lehetnek akár 20-an is, ha anyagilag megtehetem, mindőjüket sajátomként támogatom. Az már jó jel, ha így gondolkodik. Te ismered őt, tudod, hogy ez igaz-e!
2012. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!