Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjak ki fél évet?

Figyelt kérdés

Élettársam kiutazik külföldre dolgozni és én nem mehetek vele a saját munkám miatt. Fél évet marad odakint, és haza sem látogat majd. Hogy bírjam majd ki azt a félévet szex nélkül? Megcsalni nem akarom, de nekem igényem van minimum hetente egy szexre.


24/F


2012. márc. 1. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél gumi nöt :D
2012. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mmT ***** válasza:

az élettársadnak is szüksége van -- tekintsétek ezt a kapcsolatotok nagy próbatételének

esetleg látogasd meg Te, ha lehetőség van rá

2012. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Marhára szeretheted az élettársad ... :-S
2012. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, éppen ezért nem akarom megcsalni. Nem akarom eljátszani a bizalmát.
2012. márc. 1. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor majd uralkodsz magadon. Nem vagyunk állatok, hogy csak mert igényünk van azt rögtön muszáj kielégíteni. Emberek vagyunk önuralommal. Majd megoldod magadnak, ügyes gyerek vagy te.
2012. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Használd a kezed, majd hazajött akkor bepótoljátok, feltételezem neki is ugyanúgy fogsz hiányozni ám.


Meghát gondolom majd webkamerán keresztül kommunikáltok, lehet apró kis játékokat beszervezni. ;)


Ha tényleg szereted akkor ki fogod bírni.


28/n

2012. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor ez a kérdés ilyen formában fel sem merül benned ...
2012. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nyugodtan qrj mással. Amit a barátnőd nem tud, az nem fáj neki.
2012. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudná meg, de szeretem és nem akarom megcsalni. Nem ezt érdemli.
2012. márc. 2. 08:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor igazából miért tetted fel a kérdést? :D
2012. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!