Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámírt az exem. Hogyan kezelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt az exem. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
17 vagyok. 3 hónapja mentünk szét, azóta én egyszer írtam neki hogy hiányzik akkor megint az lett a vége hogy kicsit összevesztünk. és most ő írt rám hogy hiányzok neki. és én újra akarnám kezdeni mert kisit még ennyi iudő után is szeretem. de mit csináljak? nem akarok semmit erőltetni, nem akarom elijeszteni... viszont életem eddigi legjobb napját neki köszönhetem és jó lenne ezt megismételni. hogyan csináljam?

2012. márc. 1. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy h a múltban vájkálj... de ha hülyeségek miatt volt a szakitás, akkor béküljetek ki :)
2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Qrj vele, és minden rendbe jön.
2012. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez az ötlet tökéletes csak régebben se jártunk annyi ideig hogy kurtunk volna :D na de megoldódott a helyzet talizni fogunk :D
2012. márc. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!