Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Teljesen kikészültem.

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt ismertem meg egy srácot. Már az első pillanatban tudtam hogy kell nekem, az a nézés az a cuki mosoly meg minden teljesen elvarázsolt. Tudtam hogy van barátnője ennek ellenére nem tudtam ellenállni neki. Mint ilyenkor megszokhattuk a szokásos dumával jött amit én buta bevettem hogy a csaja az agyára megy nem tud tőle megszabadulni meg mi egyéb... Hagytam magam kb 5-6 hónapig találkozgattunk, erre a napokba megtudtam hogy a barátnője babát vár, mióta tudom nem találkoztunk nem is beszéltünk és igazándiból annyira már nem is akarok csak egy kis magyaráztat kéne nekem hogy mégis ezt hogy gondolta...

Teljesen bűntudatom van, hiszen lefeküdtem vele miközben a barátnője otthon várta terhesen, egy picike kis babával a pocijába :(

Nem tudom mit mondjak neki ha találkozunk, én vele képzeltem el az életemet, bíztam benne hogy együtt leszünk erre meg... Csalódtam benne, de az a legrosszabb hogy magamban is :(

21/L


2011. aug. 6. 01:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez de hülye kamuduma! XD Hát sz*rd már le, tedd túl magad, és keress egy értelmes, nőtlen pasit...
2011. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nézd ami történtmegtörtén és lényegébe nem te vagy ah ibás hisz a lefekvéshez is két ember kell ha csaknem megerőszakoltad:Dvagy őtéged ha nem akkor gyakorlatilag ő a hibás hisz ő átejtet téged ráadás te megbántad igy szerintem már senkise fog bünösnek találni ugyhogy dobd csak el azt a büntudatod ugy is felesleges másrészt tanulj belől :D mikork ésőbb pasizol :D18/F
2011. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze 2 ember kell a lefekvéshez csak akkor is nem értem hogy tehetett ilyet, nem csak velem hanem a csajával is. Teljesen kivagyok hisz a szívem mélyén kell nekem de azért egy gyerek az már sok... ez nem olyan hogy el lehet felejteni őket ez örökre össze fogja kötni :( Keresek keresek persze másikat de nem megy csak úgy, én őt akarom de ezt nem tudom lenyelni meg nem leszek szerető miközben nevelik majd a kis csöppséget...
2011. aug. 6. 01:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a nőket. Miért érdemel több tiszteletet, jóindulatot az, aki babával van? Addig miért szartad le a csajt, míg ezt nem tudtad?


Tényleg nem értem a dolgot.

2011. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nő létemre az utolsóval értek egyet...

miért érdemel több tiszteletet egy állapot mint egy ember?

és ha már nagyobb lenne a baba? vagy elvált házasok lennének gyerekkel...akkor sem mennél bele? mert szerintem igen..

ilyen szempontból mindegy a baba..az számít szeretik e egymást, és hát ha megcsalta, akkor nyilván nem..

jó persze szívás a csajnak hogy nem elég hogy megcsalták, még a babával is boldoguljon, nade ő akarta, nem lett volna kötelező megtartania..

2011. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért mert úgy gondoltam hogy nincs ami össze köti őket, hiszen csak járnak, aztán szakítanak és 30 év múlva el is felejtik egymást. Még együtt sem laknak meg semmi, hiszen fiatalok. De így hogy tehes a csaj ez így már más tészta 30 év múlva is ő lesz a gyermeke anyja.

A csaj iránt érzek egy kis sajnálatot hiszen a hőn állított apuka jelölt egy másik csajt kefél miközben ő békésen babaruhát vásárol... Csak ilyenekre tudok gondolni na meg arra hogyha jön a gyerek akkor az már komoly dolog...

2011. aug. 6. 01:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Abból ítélve, hogy nem egy szingli pasival találkoztál a személyében és az után se hagyta el, miután megismert és mindezt még annak fényében, hogy együtt se laktak... Úgy gondolom, hogy a gyerek előtt is összekötötte őket valami. Ezt Te is észrevehetted volna, ha észre akartad volna venni.
2011. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy érzem beszélnem kell a sráccal hogy mi van meg hogy most hányadán is állunk a dolgokkal na meg ő a csajával...

Azt hittem mindenki lefog hordani de lehet igaza van 1-2 embernek itt, és lehet hogy félre kéne tennem mindent azért hogy a pasival legyek és boldog legyek.

Csak úgy érzem hogy 21 évesen nem készültem fel egy olyan kapcsolatra ahol az én párom az én szerelmem egy újdonsült apa de az anya az nem én vagyok.

2011. aug. 6. 02:09
 9/11 anonim ***** válasza:
fogj egy baltát, tudod mi a dolgod
2011. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mókuska, ha a TERHES barátnőjét megcsalta, miközben téged is becsapott, akkor szerinted mire számíthatsz tőle? Te szeretsz lábtörlő lenni? Megkaphatod...
2011. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!