Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozzam meg, hogy totálisan belezúgjak a vezetőmbe?

Figyelt kérdés

4 hete kezdtem el dolgozni egy cégnél, jelenleg még betanulok. A vezetőm tanít be, vagyis a közös oktatások mellett személyes elbeszélgetést ő tartja nekem és az állásinterjút is ő tartotta.

Már akkor, az interjún megtetszett, de ezt elnyomtam, és csak akkor tudatosítottam magamban, amikor egy hétre rá felhívott, hogy felvettek. Aztán az első oktatáson nagyon kedves volt, már tegeződtünk és sokat beszélgettünk szünetekben, meg előtte-utána. Aztán mikor megkezdődtek a személyes konzultációk, akkor még többet beszélgettünk nem csak a szakmai részről, hanem időnként elkalandoztunk másabb vizekre a témákban és annyira félelmetes közöttünk az összhang... olyan mintha a lelkitársamat találtam volna meg :S amiben eddig nem hittem, hogy létezik, az a világ most kezd romba dőlni.

Pár nap múlva már akkor is csak rá gondoltam, amikor másra kellett volna koncentrálnom... aztán tudatosítottam magamban, hogy ő csak azért ilyen kedves és türelmes és megértő és jófej velem, mert érdeke méghozzá anyagi érdeke fűzi hozzá, és mert ez a feladata. Figyeltem, hogy hogyan reagál bizonyos dolgokra, pl. mikor spontán megérintettem az ajkam, vagy összefogtam a hajam (tudom, hülye vagyok, de olvastam valahol, hogy ha ezek nem keltik fel az érdeklődését, akkor semmi), de nem tudtam megállapítani... nem tudok az ilyesmikben olvasni, nagyon kevés a tapasztalatom :(

Most, 1 hónap után, miután szétgyötörtem, szétálmodoztam és szétőrlődtem a fejemet, azon vagyok, hogy elfelejtsem, mármint "úgy" elfelejtsem, de ez pokolian nehéz, mert a hét 3-4 napján látom őt és beszélek vele!

Szerintetek mit tegyek? hogyan tudnám ilyen körülmények között kiverni a fejemből? Szombaton lesz egy céges buli, félek, hogy ott olyan körülmények között idiótát csinálok magamból :( mármint nem azért mert rácuppanék, ilyet sose tennék, de nem tudom... akármi miatt.

Tudtok valami ésszerű tanácsot? Mondjak fel? :(


2012. márc. 1. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
az első bekezdés végén egy nem szócska nem kell oda, szóval: amiben eddig hittem, hogy létezik, az a világ most kezd romba dőlni.
2012. márc. 1. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmi képpen ne mondj fel! az érzéseinket nem mi irányítjuk, ezellen semmit nem tudsz tenni.Azt írtad hogy olyan mintha a "lelkitársad lenne", ez szerintem mindent elárul:) azzal nincsen semmi gond hogy ha beleszerettél és a bulitól meg ne tarts :) csak közelebb kerülnétek egymáshoz..
2012. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megakadályozni :c
2012. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!