Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen feltételek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen feltételek mellett van esélyem, hogy megtaláljam a párom?

Figyelt kérdés
26 éves elmúltam, dohányzom túlsúlyos vagyok, kutyabolond ezért aztán folyton kutyaszagú, nem tudok és nem is szeretek főzni, egyáltalán a házimunka is távoláll tőlem. Nehéz természetem is van, de ezen éppen próbálok változtatni.
2012. márc. 1. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszed magasra a lécet..

Egyébként én is kutyabolond vagyok, de attól még nem "folyton kutyaszagú" :)

2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány
2012. márc. 1. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így nem hiszem, de abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy ha akarsz, a felsorolt dolgokon tudsz változtatni. Mindegyiken. Ez jó, nem? :)
2012. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

najó én őszinte leszek!


A dohányzás még nem okoz gondot, mert azért az csúnya ha valaki azért nem szeret valakit vagy azért szakít mert cigizik...de a túlsúly..meg h kutyaszagú is vagy, meg kutyab*zi...szóval ez a hempergek a kutyámmal...utálsz főzni is de azért dagi vagy....házimunka is távol áll..


Szóval vázolom!!!

- büdös vagy

- kövérkés

- kutyás

- végül is koszos

- főzni se tudsz...

--------> esélyed a pártalálásra = 5% , azaz 5%-nyi pasi meg pont olyan mint te

2012. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy hasonlóan igénytelen, kövér, cigi -és kutya szagától bűzlő úriember személyében.
2012. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Változtass ember! Ezeken mind lehet változtatni. Vannak emberek,akik megbetegednek,vagy olyan dolog történik velük,amit soha nem tudnak megváltoztatni. Na az az igazán rossz.
2012. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogytam már 13 kilót, edzem is, az arcom szép, jól keresek, okos vagyok, a cigiről is leszoktam 4 hónapra mielőtt szakítottam. Azért büdös, meg igénytelen nem vagyok ám...
2012. márc. 1. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Na látod? ez már tök jó. Szokj le újra, fogyjál le még többet, ha már bombázó leszel akkor mindenki magadról leszarja majd hogy kutyaszagod van.
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
így tovább és hidd el mindent meg tudsz csinálni csak akarni kell. és eljön a nagyõ is, figyeld meg!
2012. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!