Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton fáradt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton fáradt, nem akar menni sehová, hogy tudnám kimozdítani?

Figyelt kérdés

Mivel ő egész nap kinn van és fizikai munkát végez(kertészmérnök),ezért semmi kedve már semmi kültéri programhoz meló utánn...Nekem még simán lenne kedvem,később is,de ő azt mondja eleget fagyoskodik/fő szét az agya(évszaktól függően),örül,hogy végre ülhet a jó meleg/hüvös szobában.Bármit javasolok mindig van kifogás,a szinház későn kezdődik,mozira minek költsünk,ha le lehet ingyért tölteni,az étterem drága,annyi pénzből egy hétig eszünk otthon stb,stb,stb...6 napot dolgzik,a vasárnap az egyetlen szbadnapja,azt meg(hacsak nincs valami "kötelező" családlátogtás-de amiatt is morog),az ágyban tölti.Szó szerint:Alszik kb 10-ig,elmegyünk bevásárolni,ebéd,utánna megint lefekszik aludni,felkel, fürdés,vacsora,aztán Tv-be,és megint alvás.A szex is gond,kb 2 hetente vasárnaponkén van valami:-(Nekem ennél jóval több lenne az igényem,de mindig leterel,hogy fáradt...

Ha szóvá merem tenni a dolgot még én vagyok a rossz,mert nem értem meg,hogy fáradt,mert a munkahelyén kicsinálják,és 3 ember melóját végzi,könnyű nekem én csak ülök az irdában...És sértődés a vége...Mit lehet ilyenkor tenni?

Én 33 vagyok 40 szerintem fiatalok vagyunk még ehhez a nyugger tempóhoz...:-(


2012. márc. 2. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40 évesen elhiszem,hogy fáradt. Én sem mennék szívesen bulizgatni.
2012. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt a tempót nem Ti diktáljátok. Színházba nekem se lenne kedvem menni. Talán valami olyan külsős program kellene, amit Ő is szeretne.
2012. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És te mit dolgozol?
2012. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Végezd egy hétig az ő melóját, aztán gyere vissza és olvasd újra ezt a kérdést! Napi 8-10 óra fizikai munka után nekem is csak aludni lenne kedvem.
2012. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha pedig nem dolgozna ennyit, akkor azzal lenne bajod... Vannak emberek akiknek semmi sem jó.
2012. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd benne azt is, hogy ha őt ennyire nem érdekli, hogy a mindennapi élet mellett odafigyeljetek a Párkapcsolatotokra is, akkor nem lesz már ezután hosszú életű a házasságotok.


Ha hét közben fáradt is, azért attól vasárnap délután, miután kialaudta magát délelőtt, el lehetne még menni kettesben valahová 2-3 óra hosszára.


Az az alapvető gond, hogy neki egyszerűen nincs is rá igénye.

2012. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Alszik kb 10-ig,elmegyünk bevásárolni,ebéd,utánna megint lefekszik aludni,felkel, fürdés,vacsora,aztán Tv-be,és megint alvás."


Hallod apám ugyanez,de ő már kb 38 éves kora(majdnem 20éve)még hétköznap is képes lefeküdni délután,mióta vállalkozó lett.Annyit dolgozik mint állat,semmire sincs kedve,energiája már...Emlékszem kiskoromban mindig csöndben kellett lenni hétvégén délután,mert ő aludt...A pénzt hajtja csak évek óta,de családi élet sose volt.


Nincsenek barátnőid,ismerőseid?Néha szerintem menj el velük ide-oda.Lehet kicsit zavarná, ha látná, hogy te kimozdulsz otthonról nélküle?!

2012. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyáltán nem arról van szó,hogy hajnalig tartó bulikba szeretném cipelni,abból már én is kinőttem(sőt sose voltam az a tipus).De akármennyi is a munka szerintem akkor is kell időt szakítani rá,hogy lgyenek közös élmények,mert ez így a házasság halála szerintem.Elhiszem,hogy fáradt,de nem gondolom,,hogy egyszer-egyszer nem lehetne feláldozni a délutánni alvást valamilyen közös program kedvért.Mert akkor kérdem én minek vagyunk együtt?Aludni,Tv-zni,számítógépezni egyedül is tud...Semmi közös élmény,csak kaja,Tv,alvás.Nincs más téma,mint az,hogy mi legyen másnap a kaja, mi volt a melóhelyen,mi lesz este a Tv-ben...És szerintem a havi 1-2 szex is baromi kevés:-(.Nekem minimum heti ennyire lenne igényem,mindenhol azzal jönnek,hogy a pasik ehhez sohasem fáradtak...Hát nem tudom ezek utánn...
2012. márc. 2. 12:28
 10/14 A kérdező kommentje:

9-nek

Igen nekem is elegem van már,hogy azzal tellik az összes vasárnap,hogy járjak lábújhegyen mert ő alszik.Ráadásul egy 28nm-es panelgarzonban lakunk,szóval semmit nem tudok csinálni csak pissznés nélkül kuksolni a gép előtt nehogy felébresszem!Még csak azt se tudom mondani,hogy addig főzök,vagy akármi,mert akkor botrány van,hogy felébresztem a csörömpöléssel,

2012. márc. 2. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!