Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat kértem? Elözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kértem? Elözö kapcsolatombol van a 7 éves lányom. A jelenlegi párom, lehet nem fogadja el teljesen, azt mondta hogy:

Figyelt kérdés

1. nevére nem venné!tényleg ez olyan nagy dolog?

2.beirattam korcsolya oktatásra,azt mondta ne gondoljam h ö ott fog ülni egy órát mig a gyerek korizik!és ez már játszóházaknál is elöfordult.

3.megkaptam már hogy az én gyerem nem az övé!

4.az oviba egyszer nem menne érte,ha érte ment akkor is az ugatást hallgattam,hogy oldjam meg legközelebb!


2009. jún. 8. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de én azonnal kidobnám ezt a pasit!
2009. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szia!


Szerintem dond ki a nőt!Egy pillanatra se gondolkodj rajta!Én úgy indítottam régebben a kapcsolataimat, ha nem fogadja el a gyerkőcömet akkor hagyjuk rá.Most 4 éves a kisfiam, 3 éve külön vagyunk a ex-emmel, és a mostani párom imádja a fiamat :), sőt már volt, hogy dolgoztam és ő volt vele.Úgyhogy, ha nem akarod, h a kislányodnak még rosszabb legyen hajítsd ki azt a nőt!!Van még sok másik is aki tudná tiszta szívvel szeretni a kicsit!!!

2009. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Uhh sorry az előző vok :( De helyesbítek dobd ki a pasit!! A kislányodat más is szereti majd hidd el!!
2009. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na köszi a sok választ!sztem sem vagyunk egymáshoz valók!Igazabol nem kértem h vegye a nevére,ö jelentette ki hogy azt soha nem tenné.de a melohelyemen is mindig ugy kellett intezzem,hogy amig a gyerek oviban van,mert ö nem igazn vigyázott rá.

köszi a válaszokat!

2009. jún. 8. 21:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mióta vagytok együtt a pároddal, de gondolom már a kislányod születése után jöttetek össze. Ő ezt már az elején tudta, hogy neked van egy gyermeked. Hogy viselkedhet most így veletek? Érdemes meggondolni, hogy vele maradsz vagy sem. Ha egyszer tőle egy gyereked akkor mi arra a garancia, hogy vele foglalkozna? Vagy ha mégis, a kislányod eléggé érezné hogy őt a párod nem szereti. Mert hát ez van, valljuk be. Gondolom tudja, hogy neked a lányod a legfontosabb, mégis így viselkedik. Tehát téged sem szeret szerintem, mert ha szeretne miattad megpróbálná elfogadni. Szerinted számíthatnál rá más dolgokban is? Találnál olyat, aki szeret mind a kettőtöket.
2009. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Apaként, válás után nevelem az 5 éves kislányomat. A "párom" mostohaként bánik vele, mert erőltettem, hogy szeresse mint anya. Már a kislányom jövője a fontosabb, mivel nem az ő döntése volt ez a jelen helyzet. Nem kell róla beszélni, mert az élezi a problémát. Te nő vagy?!!! A női rafinanciáddal tereld a dolgokat. Mi pasik sem szeretjük amikor beosztják az életünk. Javaslat: Drágám! Szeretnék veled menni ide-oda!

Örülnék ha ki tudnál segíteni ebben-abban....!

Sok türelem kell és céltudatos akarás. Férfiként és "egyedülálló" apaként írom. A családra érdemes vigyázni!

2010. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Előző vagyok.

Szerintem nem fehér és fekete egy kép!

Ne erőltesd a választ, pláne ne az ennyire átgondolatlant.

Te a nevedre vennéd fordított helyzetben?

Óriási felelősség ez, mi van az igazi apukával?

Semmi szerepe? A lányod is ezt akarná, vagy ennyire fontos egy ilyen biztosíték? A párom kislányát felelősséggel nevelem az enyémmel együtt, amit lehet biztosítok számára is, de én sem venném a nevemre. Később számon kérné, ami jogos!

2010. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!